Týždenná diéta - Chlieb, voda a psilocybín

Príspevok v téme: Týždenná diéta - Chlieb, voda a psilocybín
patrik745

Dobrý deň,

Hľadám radu (najlepšie od odborníka).

Nie som budhista ani nič tomu podobné, práve naopak, som človek až priveľmi živý, ukecaný, možno až rozmaznaný. Zároveň však chcem všetko vyskúšať a pochopiť, čo budhisti vidia na tej ich meditácii a odriekaní. Do hlavy mi vošiel nápad prenajať si chatu niekde v lese aspoň na 7-10 dní a celý čas tam relaxovať, žiť len z vody a chleba a premýšľať, nepovedať ani slovo. Do toho premýšľania by som rád zapojil aj lysohlávky (halucinogénne huby) s látkou psilocybín.

Nežiadam žiadne pokarhanie, že si ich nemám vôbec dávať, ja si ich aj tak dám.

Len by si som rád vedel, či bude zdravé ak si ich na lačný žalúdok budem dávať každý druhý deň, ako to momentálne plánujem. Alebo radšej len 2-3 krát za celý výlet?

Viem, že to organizmu neškodí, mal som to aj minulý rok na jeseň, ale to som nebol o chlebe a o vode.

cherryberry

a hlavne toto nema co robit s budhistami, len za to ze sa niekde zavries na samote aby si sa mohol nadrogovat, neznamena, ze budes meditovat. a zit ,,len" o chlebe a vode tiez nie je ziaden post ani dieta

loup_garou

pyta sa najma preto pretoze si tym nie je sam isty, predsa len do nas od rannej puberty pre nic za nic nehustia aby sme neskusali podobne somariny a mam pocit ze tu niekomu nasepkava nejaky hlasok otazku Co ak? zo skusenosti znamych mozem iba povedat ze ked sa to s mnozstvom hubiciek prezenie dotycny moze mentalne zostat uz natrvalo na urovni dementa, nehovoriac o negativnom vplyve halucinacii

xxxxxxxxxxxx

:-DDD vezmi ma so sebouuu! :DD

no neviem sama niekde na chate a halusky k tomu... ja osobne ich nejedavam, ale ludia z partie ano a co rozpravali co vsetko videli v tom stave :-DD neviem ci by som tak chcela byt sama niekde na chate... jedneho znameho nahanali dinosaury a nejake male bytosti :DDD behal po namesti jak cvok... vies a mozes to presvihnut a nikto ti potom nepomoze...

smajliQa

vies co? ked si taky inteligentny a spravil si to uz aj minuly rok, tak na co sa nas pytas? skus pit iba vodu ajest iba chlieb a potom nam tu mozes napisat, ako to dopado...
len aby to dopadlo....