Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

da sa najst na nete kolko sa doplaca k liekom na predpis v UK?

Iveta Michael

No vieš na 2 možno 3 mesiace zhruba...

hm..škoda lebo raz mi lekár pozmenil ten liek za iný s rovnakou účinnou látkou a vydržala som dva dni...bolo mi strašne,musela som ho okamžite prestať užívať ale pokračovala som Spitomonom a ten je naozaj výborný...

Neviem či sa dá nahradiť..môj organizmus je dosť nevyspytateľný...

jankaaaaaaaaa

v UK liek s nazvom spitomin neexistuje. ale spitomin ma ucinnu latku buspiron. a liek v uk s buspironom je Buspirone.
len je podstatne ci tam ides natrvalo alebo len na kratky cas

Iveta Michael

jaj tak...no to zas nie lebo ja užívam už tretí rok lieky čo sú všade iba na predpis anxiolytiká no a tie asi ťažko kúpim len tak...

...inak ked už o tom je reč,je dostať v U.K. liek SPITOMIN 10mg a koľko sa tam zaň dopláca? dá sa to nejako cez net zistiť nevieš mi poradiť?
Lebo mám vycestovať ale bez tých liekov nemôžem a tak neviem čo mám vlastne robiť ako to poriešiť ešte doma lebo ked už budem v U.K. to už bude neskoro chápeš..

jankaaaaaaaaa

tam je uplne ine zdravotnictvo ako u nas. samozrejme ak dlhodobo uzivas lieky kvoli nejakej chorobe , a su len na predpis tak ti ten recept da.. ale ak potrebujes lieky, ktore si vies aj sama zohnat, tak ta posle do obchodu is ich kupit

Iveta Michael

jankaaaaaaaaa

nerozumiem tomu...prečo sú takí to aby sa človek bál tam pootm zveriť nejakému ,, Dr.Murrayovi,, do rúk..kks:((

však zase...niektoré lieky sú iba na predpis!! ako ho môžu len tak poslať do lekárne,nechápem...?

jankaaaaaaaaa

v UK su lieky zadarmo, tam sa plati len za recept 7libier. lenze tam su taki vseliaki lekari... niekedy radsej poslu pacienta nech si kupi lieky sam v obchode ako by mu mali nieco predpisovat..

jankaaaaaaaa

ja velmi dobre viem akotov uk chodi co sa tykalekarov len potrebujem vediet ci sa da najst na nete nejkycennik

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

da sa najst na nete kolko sa doplaca k liekom na predpis v UK? - Fórum - ZDRAVIE.sk