Láska

Príspevok v téme: Láska
Puup

Ako sa zbaviť myšlienok, ktoré nám dennodenne blúdia v našich mysliach? Myšlienky o človeku, ktorý nás bodol priamo do srdca, zradil nás a presunul nás niekam kde sa nachádza haraburdie? Myšlienky naň sú bolestné a často ma privádzajú do zúfalstva, že už mi nedrží ruku, neobjíma ma a nebozká tak ako tomu bolo dávno. :( Ako sa ich prosím Vás zbaviť? So psychikou som na tom veľmi biedne. Ďakujem :(

Putan

Precitaj si ved jeho prispevky z rana, tam uvidis ake plemienko da do ohna. Pre neho som len ja ta najhorsia a on sa trapi, jeho to boli on je zraneny a ja podla neho skacem na hlave od radosti ze som sa ho zbavila, nie neni to tak a tam mas dokaz :(

Putan

Dokazal by si na mojom mieste vydrzat ze ti vacsiu cast straveneho casu spolu nadava do kuriev a pic? Raz som tu prvy krat radila inym co a ako lebo ma to zaujimalo a on mi povie ze ci si tu hladam nejakeho chlapa? Co mam este vydrzat aby sa zmenil? Mam toho drzat v sebe a nechat sa ponizovat a hadzat tam kde nepatrim po neviem ako dlhu dobu? Keby to chcel zistit a zalezalo by mu na mne tak sa zmeni, ved sme boli spolu rok preboha :( Keby som onho nemala zaujem a chcela by som ineho tak ho pustim k vode uz skorej a poviem mu presne zaco, alebo sa s nim vobec nezapodievam ale ja som spoznala chlapca ktory pre mna znamena i cely svet, ktory je pre mna nebicko tak co mam este robit? :(

Poison

ťažko to takto hodnotiť,bolo by dobré aby sa vyjadril aj on k téme a prihodil drievko do ohňa. Ak zažil raz neveru tak to už bude ťažko veriť ženám. No možno to chce čas aby uvidel že sú aj iné ženy, možno pochopí že si to práve ty. Ak ti na ňom tak veľmi záleží tak to musíš jednoducho vydržať.

Putan

Nie ja, ale ta jeho byvala mu dala podnet mysliet si to o ostatnych zenach, sam mi vravel ze ona ho zmenila, ona mu dala taky pohlad na zivot. Je normalne ked ideme spolocne po meste, drzim sa ho ako kliesta s usmevom na tvari a on zduty zacne vypravat ze kukam po chlapoch v okoli? Pritom nic take nerobim? O tom vravim domyslal si dost veci, sam mi to povedal ze ma v hlave myslienky typu ze ma vidi ako som s niekym inym, velakrat som sa mu pokusala vysvetlit ze to neni pravda nech si to mne nemysli, snazila som sa travit s nim co najviac casu aby videl ze taka niesom a je mu to stale nestacilo. Ja s nim nemozem byt denno denne od rana do vecera :( To je nemozne, mali sme moznost spolu byvat a i tak som neschopna a neverna pre neho. Mozno je chyba vo mne ale ja si to nepripustim pretoze sama viem co som robila ci som bola s nim alebo bez neho. A v zivote by som ho neupustila pre supku od bananu ktora by mi hoc neviem ako svietila do ksychtu, pretoze on je moje stastie ale mam trpiet to ze clovek sa snazi vysvetlit a dokazuje opak toho co si mysli a on si to nedokaze pripustit a mysli si svoje? Zije v klame? Co mam v takej situacii robit? Hodit si to o strom?

bingham

poison...prave na to som narazal...ze v jednom prispevku...si sa dost negativne zameral na tie zeny...(nie ze by som sa ich zastaval...to vobec)...ale su aj ine...ako si ty spominal :)

Poison

Ja si vysoko vážim ženu - dámu, ktorá má v hlave jasno a drží sa svojho partnera a aj keby nahý muži ako dážď z neba padali, tak odolá pokušeniam ako hrdá to dáma pre svojho partnera. Som nesmierne hrdý na ženy, ktoré sa dokážu povzniesť nad malichernosťami dnešnej doby a kráčujú hrdo a vzpriamene svojím životom neraz nesúc neľahké bremeno svojho osudu, ale koľké z dnešných žien sú takéto?

Poison

Nie ty za to veru nemôžeš, každý si za to môže sám! je len na tebe čo si vlastne vyberieš. Ja som sa ti od začiatku snažil vysvetliť že nesmieš dať priateľovi dôvod na to aby o tebe pochyboval, alebo čo i len kúsok nedôveroval. Ty mu na to dávaš podnet tak skús hľadať chybu v sebe a nielen v ňom. Nepovedal som ti že si kurva, máš pravdu nepoznám ťa, ale verím že si chceš zachovať čistý štít a nespustíš sa do tej priepaste z ktorej niet cest späť

Putan

Je mi luto toho co sa tebe stalo ale to neni dovod aby si bral i mna tam kam nepatrim. Ked je tvoja byvala milovana slahnuta na gebulu tak to je jej vina, to uz nezmenis ale ja taka niesom a moj no uz byvali partner nemal zozaciatku dovod si to o mne mysliet a hadzat ma tam ked este enmal ziadne skusenosti s takymi zenami :( A preto sa kazi vztah, pretoze jeden si mysli nieco co neni pravda a tak sa to aj skonci, ci vari ja za to mozem ze ostatne zeny su jebnute kurvy?