Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skinoren a masticky od koznej

Príspevok v téme: Skinoren a masticky od koznej
Barbora_Bn

Ahojte , uz vo viacerych temach som spominala , ze mam 15 rokov a asi 3-4 roky problem s akne . Vyskusala som toho uz hrozne vela od roznej kozmetiky ( samozrejme postupne ) , cistenie u kozmeticky ( pravidelne ) a tiez mi davala nejaku kyselinu ,dermolyzu atd . , zmenila som stravu , vela pijem , urinoterapiu som skusila a rozne masky atd atd ... akne sa mi vsak stale zhorsuje .... bola som asi 3 krat u koznej , no vzdy mi dala masticky , ktore mi bud nepomohli ( duac gel , skinoren ) alebo som ich nemohla uzivat , koli totalnemu vysuseniu tvare a naslednemu paleniu a flakom ( zinerit , isotrexin ) .
Tiez som mala masticku Eutrosis od kozmeticky ale ta bola fajn len na cas a je dost draha .

Chcem sa vsak spytat , planujem skusit opat pouzivat skinorem ( ostatne sa bojim koli zhorseniu ) , nemam vsak uz doma papier , ze ci to ma byt len na zapalene pupaciky alebo aj na celu tvar . Uzivate to niekto a ako ? a ake mate skusenosti s touto mastickou ?
Moje akne je horsie ako klasicke , kde pomoze kozmetika pre tinedzerov ako garnier a pod . ale slabsie aby mi kozna dovolila uzivat nejake antibiotika .. stale to je vsak horsie , uz neviem co robit ...

Lilii126

- Eclaran 5/ Eclaran 10 (na predpis)

- francúzsky íl + ľahký hydratačný krém, veľmi dobrý je cien/značka Tesco, za lacný peniaz veľa muziky :)) držím prsty

jankaaaaaaaaa

nemusis mi o roaccutene pisat, viem co to je. ale ked uz tak dlho nic nezabera, mohla by ti ho predpisat ak jej o tom sama povies, zeby si tu liecbu chcela

Barbora_Bn

Ahoj Janka , mne nechce dat ani len antibiotika , nie este roacuttane - ten je vraj len na tazke formy a ja mam nieco medzi ...ale je vraj dost silny a tiez ma vela neziaducich ucinkov ... no raz ho skusim , ak to bude stale horsie :-( Dik za radu s tym skinorenom :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skinoren a masticky od koznej - Fórum - ZDRAVIE.sk