Kozne utvary na penise

Príspevok v téme: Kozne utvary na penise
cardin

dobry den mam na zaludi okolo dierky velmi male vyrastky ktore ani nevidno,mam pocit ze sa objavili po sexe s partnerkou.potom mam este na zadnej casti penisu hnede flaky a par elipsovitych utvarov,vyzeraju trocha ako jazvy,ktore som tam tiez predtym nemal.bol som u urologa,ten mi spravil vyter a povedal ze som zdravy.nedalo mi to,a dal som si spravit test na pohlavne choroby a negativne... prosim vas poradte mi co to moze byt:(nechraneny sex som mal iba jeden krat a potom nasledovalo toto..dakujem pekne za odpoved

branjjo

mohol by mi niekto poradit?!na zaludi sa mi robia take male biele ciastocky,vypada to ako by sa mi supala koza!pouzivam canesten krem ale vobec mi nepomaha!neviete prosim vas co by pomohlo?dakujem

martin23ke

Dobry den na spodnej casti zaluda sa my objavyli biele vyrastky ktore sa podobaju na akne niesu citlive na dotik ani vobec nereaguju ich stav sa nemeni uz lhu dobu mozete my poradit co to je a ako sa toho zbavyt??

miki

Dobry den. Asi pred mesiacom som mal kvapavku, bol som u lekara, ten mi dal lieky a vyliecilo sa to, ale na spici zaluda pri otvore mi ostali hnede svrny. Je to bezne? Moze to byt aj reakcia na antibiotika alebo sa kvapavka celkom nevyliecila?

wasill

Po sexe s partnerkou sa mi zacala akoby lupat koza na penise sprevadzana svrbenim a v oblasti zaluda sas nachadzali take male,biele,meke ciastocky.poradte mi prosim

dr.

ono ked mas vyrastky to budu kondylomy. su to vlastne ,ale bradavicky. niekedy si ich ani lekar nevsimne. zvyknu zmiznut samy do niekolkych mesiacov. skor ti pomoze kozny lekar, moze ti predpisat na to mast alebo roztok a zmizne to.