Bolesť

Príspevok v téme: Bolesť
ginger67

Zdravím... mám taký problém, že ma pichávalo už niekoľko mesiacov (len pred menštruáciou) v ľavej časti podbruška vždy v jednom mieste, teraz mi MS mešká, ale len pár dní.. a ako mám panvovú kosť na ľavej strane, tak vedľa nej mám niečo také tvrdšie, nieje to hrčka alebo čo ani to na pohľad nie je vidieť, a trochu to bolí na dotyk a keď sa natiahnem, tak mi bolesť vyráža až do toho miesta, kde ma pichávalo a je to dosť výrazná bolesť.. mala som ísť k lekárovi skôr, nie to takto zanedbať, tak mi to tu prosím nevyčítajte, a chcem sa spýtať či neviete, čo to môže byť a či je to vážne?

Jozef.

Ty si osoba, ale poriadne jedovata a nespolocenska. Som tu prvy den, neviem ako si prisla na to ze v kazdej teme ta ohovaram. Jozefov je na svete vela :-D

Laurina22

Pokial nevies komunikovat ako clovek,tak sa prosim ta k mojej osobe nevyjadruj.Nepoznam ta,avsak v kazdej teme sa vyjadrujes na moju osobu negativne.Vyprosim si to.

Laurina22

Bolest vajecnikov mam aj pocas ovu aj pred menzesom.Bohuzial,PMS existuje,je bolestivy,a Jozef predstav si,ta bolest je normalna.

nelinka22887

To su vajecniky mna uz tak 2 roky a stale dookola pocuvam to iste ze je vsetko v poriadku a ze to tak tyzden pred mesntruaciou pride na mna...je dost neprijemne a zvlast ked mam sedavu robotu a mam nejake tesnejsie nohavice ani nehovorim