Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lorea´l Paris Kód Mladosti-skúsenosti

MonikaBila

Práve preto neviem čo a ako,ale už som počula zatial dva výborné ohlasy na tento krém.Síce sú to len dva,ale nepočula som žiadne negatívne,len chcem vedieť či stojí za to vyhodiť peniaze.

Amirda12333

Myslím že určite ano :-) Ja to použivam už dlhšie a vidim naozaj zmeny :-) je to sice drahe ale fakt je to dobre :-) nemáš zač :-) držím palečky:-)

jankaaaaaaaaa

podla mna kremy a take tie veci na vrasky nefunguju, je to skor len reklama a vysoke ceny.. ale pravda neskusala som. ale velmi pochybujem o tom ze to dokaze vyhladit vrasky

MonikaBila

Pomáha to teda vyhladiť aj nie najjemnejšie(najmenšie) vrásky?
Ďakujem že si mi pomohla,rozhodla som sa že si to kúpim :)

amirda1233

Já som to kupila v Drogerke :-) a mám aj denny aj nočny krem :-) a použivam to každý den ani jeden den nezabudnem ináč to nebude mnet moc učinky :-) cez net sa to moc neoplat,lebo tam je aj to poštovné a tak :/

MonikaBila

Amirda123, máš len ten denný alebo aj nočný,používaš to každý deň? A ešte niečo,za koľko a kde si to kúpila,pretože ked už sa preto rozhodnem,neviem či sa to viac oplatí na Internete,alebo v Drogérke.

Ďakujem :)

Amirda123

Je to užasne :-) mne to pomaha , vrásky som mala hodne a včil ? už len minimum :-) mám rozjasnenu a nemám unavenu pleť :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lorea´l Paris Kód Mladosti-skúsenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk