Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Biolampa

Príspevok v téme: Biolampa
lala8

Ahojte,
máte skúsenosti s Biolampou, ktorá by ma pomáhať aj proti akné? Jednu som si aj ja obstarala na tento problém,no mám pocit, že je to ešte horšie. Možno sa mi tak vyčisťuje pleť a ukludní sa to. Či? \\\"Svietim\\\" si 10 min. s modrou farbou. Je to tak správne? Ďakujem za reakcie.

lala8

dakujem za reakcie,
ja už lampu mám, nemienim si kupovať nejakú inu, len som si neni istá tou farbou. A ešte som sa chcela popýtať: ako má pleť reagovať na lampu? Vysušíť, vyliečiť vyrážky, alebo čístí pleť tak, že sa nečistoty dostávajú na povrch? Čiže vytvárajú sa vyrážky a tak sa čístí pleť? Pretože mám pocit, že je to ešte horšie na tých miestach kde si svietim.

veronika91

Tato s tym cervenym studenym svetlom je univerzalna, ale je drahsia. Som s nou veeeelmi spokojna. Uz pomohla aj kamoske, ked na diskoteke spadla a velmi si udrela stehno o roh stola. Hned som jej ju prilozila na 20minut a ani modrina sa jej neurobila.

Deaa

skúsila by som inú farbu, neviem presne načo sa používa modrá farba, ale počula som, že vraj na jazvy po operáciách.. tak neviem, ja osobne používam žltú na všetko

veronika91

Mne dobre pomaha taka so studenym cervenym svetlom. Nehreje. A je faaakt dobra, svietila som si aj vo vlaku. Tu co mam ja, je taka mala do ruky(asi ako väčšia mys k pocitacu) a normalne sa nabija ako mobil. Nosim ju v kabelke v igelitovom vrecusku. Je dost draha stoji 650euro, ale jedna zlata pani co ich predava, mi ju predala lacnejsie o viac ako 40euro.

lala8

Nepomáha na akné? Názory sú teda rôzne. Keď som si ju už kúpila, budem to skúšať. Len tou farbou som si neni istá. Odporúča sa použitie 3x deň, na to cez deň nemám čas.

Jooe ker

ja som ju kupovala ,ako darcek pre ocina a zatial je spokojny ............samozrejme ,ze som mu ju nekupovala na akne :) ma iny zdr.problem na akne vraj nepomaha ,aspon co som pocula

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Biolampa - Fórum - ZDRAVIE.sk