Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zápcha

Príspevok v téme: zápcha
Lena1993

Potrebujem poradiť .. už som nebola na toalete asi týždeň. Mám príliš veľkú stolicu , nemôžem ju zo seba dostať :( vie mi niekto poradiť? ... Najedla som sa ľanových semiačok .. no čítala som že to ma objem stolice ešte zväčšiť ... tak ? fakt nutne potrebujem poradiť :(

kakiš

no ja uz nejaky cas konzumujem toto super jedielko ktoreho recept som nasla na stranke alternamedica.sk. tam hore najdes niekde heslo zapcha a tam to je - pod tym pribehom je ten recept. naozaj to pomaha a ak chce niekto pri tom aj trocha schudnut, tak odporucam. ked nechcete schudnut, tak toho zjedzte viac.

danielaaa

Hej hej strava, semiacka,cajicky, vlaaknina, tepla voda, slivkova stava bla bla blaa pozname, mne taketo tiez niekedy nezabera, proste niekedy fakt len prehanadlo :(

fluidum

Zdravím všetkých "zapchatých". Ja osobne mávam s týmto problém, najmä, keď cestujem. Používam zopár babských receptov: najprv čajík Pu-erh, vypijem pol litra a idem si zacvičiť cviky na brucho, aby som dala do pohybu črevá. Robím napríklad vlnenie brucha (podobne ako brušné tanečnice), brušáky a otáčanie panvy, pričom stále brucho v impulzoch sťahujem a povoľujem. Dôležitá je však myseľ - myslím sa svoje črevá a predstavujem si, ako sa uvoľňujú a dávam im impulz, aby sa vyčistili prirodzenou cestou. Doslova ich poprosím, aby spolupracovali, aby sa "rozhýbali". Treba sa nastavoť tak, že sme pripravení na vyprázdnenie, že nám v tom už žiadne bloky neprekážajú. Nič nerobím s hnevom, alebo netrpezlivosťou. Potom to väčšinou už ide. prajem príjemné a pravidelné vyprázdňovanie :)

Lena1993

a isto to bude fungovať lebo na mňa tiež slivková šťava a regulax a také vôbec neplatia ... je gutalax istota aby to nebolo ešte horšie :(

danielaaa

Daj si gutalax a netrap sa, ja mavam zapchu tiez dost casto, ale tak raz do roka asi taku ako opisujes a vtedy uz uzijem prehanadolo...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zápcha - Fórum - ZDRAVIE.sk