Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

predkus

next

ano dakujem :) tak snad dufam, že ja ho nebudem mat tak dlho lebo ja maam všetky rovne len ich treba troška posunut do zadu..

Eva531

To, ako dlho budes nosit strojcek, ti moze povedat jedine celustny ortoped, o pribliznej dobe nosenia strojceka budes informovany uz na prvej konzultacii. Ja mam predkus 4 mm a fixny strojcek na dva roky na hornych, aj na dolnych zuboch. Dostala som ho pred piatimi tyzdnami. Okrem toho mam horne zuby krive ako upir - trojky mierne vystrcene z radu a velmi tesne rozostavene zuby, prilis vela do hlbky zaplombovanych zubov a prilis vela korenovych vyplni, kvoli comu sa povazujem za komplikovany pripad. Pokial ide o nejake pocity na zuboch, nemam absolutne ziadne bolesti, necitim, ze by ten strojcek s tymi zubami nieco robil, ale jazykom uz citim a trosku aj vidim, ze sa zuby predsa len posunuli za tu dobu, odkedy ho mam. Pocas prvych dni mi niektore ostre vybezky a drotiky zo strojceka trochu dodriapali ustnu dutinu, to bola v suvislosti so strojcekom jedina bolest, ktoru som citila, ale asi po tyzdni to preslo a teraz uz s tym problem nemam. Dufam, ze som ti aspon trosku pomohla.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

predkus - Fórum - ZDRAVIE.sk