Behanie - chudnutie

Príspevok v téme: Behanie - chudnutie
malystromcek

Ahojte :-) chcem sa podelit o moju skusenost,,,mam 20, 170 cm 68 kg a zacala som behat, kazdy den hodinu, domov pridem uplne spotena ale zaroven stastna a naplnena endorfinami ze som to zase zvladla :-) je to uz cca 2 tyzdne, 2-3 dni beh, 1 den prestavka (hlavne ked som citila trochu pretazene koleno) pitny rezim mam 4-5 litrov cistej vody/zeleneho caju,,,strasne ma to chytilo, je to super, aj s kondickou nemam problem, len ide o to ze este nevidim vysledky na svojom tele a viacmenej ani na vahe :) chcela by som dat dole 5-8 kg no dolezitejsie nez tie cisla je to ze zlepsenie chcem na sebe VIDIET ! :) a teda vyformovat si postavu tak KEDY SA UZ DOSTAVIA TIE VYSLEDKY ?? :))

Misa87

Skus zaradit aj intenzivnejsi trening. Bez len pol hodinu a potom zarad rychle vystupy na lavicku, vypady, plank na oboch rukach, na boku, mounting climber. Aspon u mna tieto cviky zaberaju. Predtym si este mozes dat nejaky spalovac tukov, ktory ta nabudi a potlaci chut do jedla po treningu. Najlepsie podla mna funguju tie na baze kofeinu, nie karnitin, toho treba vela a preto je to dost drahe. Ja vyzivam bud hellfire alebo black mamba anilab.sk

dominika88

Mne sa dostavili výsledky tak za 2 týždne. Ono treba dodržiavať určité pravidlá cvikynabrucho.sk ono ked sa clovek potom dostane na určitú hmotnosť, moc to už neklesá.

kajkakajuska

V prvom rade si treba co to o tom behani aj precitat.Nie je beh ako beh.Je rozdiel ci idete behom docielit chudnutie alebo zlepsit si kondicku.Urcite by som neostavala len pri tom a zahrnula do hoho aj cvicenie s vlastnou vahou.K tomu behaniu odporucam pulzmeter ktory bude dobre sledovat vas tep ktoremu sa prisposobite popri behaniu.

User_37597

nebudem ta presviedcat.nemam preco.ani tvoj ani moj fakt neni niak podlozeny.takze by sme sa len dohadovali ze kto ma pravdu.

combo2

Bibisa vobec nesuhlasim stym,ze muzi spaluju a chudnu lahsie?? Nato si ako prisla?Vies o tom,ze muzsky tuk je podstatne hustejsi ako zensky??tympadom to ide tazsie..!! Vsetko je to v hlave,ake mas pevnu volu,motivaciu..asi tak...

J111

No, ja by som dusu vypluvol, keby som mal chudnut behanim. Ja mam radsej statickejsie metody:D Kedysi som behal so sestrou na skolaku, ona dala sest koleciek, ja tak dve:D

Milky

nelinka22887
Beh a chudnutie nefunguje? Ako ta mam vyviest z omylu? Zrejme bude stacit, ked ti poviem ze som pri nom schudol 55kg. Staci ako vyvedenie z omylu?

miccie

a este pri behani je dobre dat si sluchatka do usi a pocuvat hudbu, dobre sa odreagujem a ani neviem ako mi ta polhodinka - tristvrtehodinka zbehne :)