Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Behanie - chudnutie

Príspevok v téme: Behanie - chudnutie
malystromcek

Ahojte :-) chcem sa podelit o moju skusenost,,,mam 20, 170 cm 68 kg a zacala som behat, kazdy den hodinu, domov pridem uplne spotena ale zaroven stastna a naplnena endorfinami ze som to zase zvladla :-) je to uz cca 2 tyzdne, 2-3 dni beh, 1 den prestavka (hlavne ked som citila trochu pretazene koleno) pitny rezim mam 4-5 litrov cistej vody/zeleneho caju,,,strasne ma to chytilo, je to super, aj s kondickou nemam problem, len ide o to ze este nevidim vysledky na svojom tele a viacmenej ani na vahe :) chcela by som dat dole 5-8 kg no dolezitejsie nez tie cisla je to ze zlepsenie chcem na sebe VIDIET ! :) a teda vyformovat si postavu tak KEDY SA UZ DOSTAVIA TIE VYSLEDKY ?? :))

Lea. tá

ja som behala celú jar, a jediné čo sa zlepšilo bola kondička, tak som s tým sekla a venovala sa viac mojím milovaným korčuliam a tie mi pomohli čo to aj zhodiť :)

blska.mala

nelinka22887
nelinka to nie je pravda.
beh je na chudnutie najlepsi. ak sa beha dost dlho a v dobrej tep.frekvencii. videla si uz tlsteho bezca? :D zato inline korculiar moze byt aj tlsty :)

nelinka22887

Beh ti na chudnutie nepomoze, skor korcule...napr. u mna je jedno co jem ked idem aspon 2-3 krat do tyzdna na korcule pocitujem aspon 2kg, robim to pre kondicku nie ze boze chcem schudnut a hlavne sa netreba pozorovat...

danielllllka

mozno je chyba v tom ze to strasne chces, kazdy tyzden sa vazis, presne kontrolujes co zjes, kedy zjes, behat hodinu kazdy den... kolena ti tak coskoro odidu, a viac sa normalne nenajes aby si nepribrala. klud holka, prehanas to.
ja som dala za dva mesiace dole 7kg.
jeden den v tyzdni necvicim, teda ak sa mi nechce - moj sviatocny den na ktory sa tesim:). ostatne dni opakujem nacvicenu zostavu cvikov doma, cca 15 min, 5-10 min tanca alebo blaznenia s brachom a 15-20 min behu ale taky pomalsi. trocha sa spotit, nie moc.
a jedenie, pravidelne okolo 7h ranajky, potom o 10h, o 12h, o 15h a vecera okolo 17-18h. Medzi tym hocikedy ovocie. Jem co chcem, biele pecivo na ranajky, kludne chleba s mastou, cibulou, na desiatu sladke nieco, ci uz kolac, keks, obed sa snazim normalny tj polievka a druhe (so vsetkym co k tomu patri) na veceru nieco lahsie alebo polievka z obedu.
vazila som sa az po mesiaci a cely ten cas som si navravala ze aj tak to nepomoze.a vida, pohlo sa to:)
a obcas si dopriat aj zle stravovacie zvyky.napr. ked ideme opekat vecer urcite tam nesedim s jogurtom a vlockami:D sak by ma ukrizovali a vysmiali. zjem aj dve tri spekacky s horcicou a chlebom. ovsem len raz za cas:)

ajjaja

bibisa, aha, takže by nevadilo, keby som jedla napr. aj po 2,5 hodinach? Ja som niekde citala, ze praveze clovek si ma nechat obcas aj poskvrkat v zaludku, nie byt furt syty. Tym padom by som jedla asi aj 6x denne a tym by som vlastne aj co-to navysila. No toto teda vyskusam :) AJ ked ja nejake brutalne skvrkanie nemavam. Skor len zacinam poctitovat hlad ...
Inak, z tych informacii mam tiez pekny mismas. Niekde pisu to, inde to zas vyvracaju ... no vyber si :(

bibisa

ajjaja
no tak potom treba jes skor.nie presne kazde tri hodky a viac.lebo ja jem kazde 3 hodiny a ako som to zacala takto robit od vtedy mi ani raz nezaskvrkalo a to som mavala take skvrkania ze som sa hanbila v cakarni u doktora lebo to znelo ako ked medved bruci :D a mozno jes naozaj malo...vska skus uvidis

ajjaja

kacena76, ja ti neviem, ale v tej relacii su vahovo ine kapacity, pozeravam to. Ja mam nadvahu len mierne si myslim :) Asi sa neda porovnavat clovek co ma 100 kg a viac s niekym 70 kg. Ja predsa nemozem jest tolko co naozaj obezni ludia v tejto relacii ...

ajjaja

bibisa, ano, skvrka mi v bruchu presne vtedy ked sa blizi cas jedla :) Cize tie cca 3 hodky. Uz som nejak tak za ten cas naucena.
Preco? Je to dobre ci zle??

pmaster

neviem ci to jedlo patrilo mne ale stravujem sa ranajky klasika domace rano 2rozky alebo 2 krajce chleba s maslom, sunkou/salamou a zelenina, obed iba restauracne ine nestiham a vecera doma co pride pricom sa snazim jest do 1800 najneskor 1900

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Behanie - chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk