Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nervicky..

jajka001_

mna bavi bicyklovanie, pri tom nikoho nepotrebujes
ale tie kruzky su tiez dobry napad. preco nie. je to uplne najlepsie riesenie ak nemas priatelov a chces ich mat. mam to odskusane. nehovoriac o tom ze sa nieco uzitocne naucis a vyplnis ucelne ten cas medzi narodenim a smrtou.

analfabeta

Ja mam podobny problem. Poradte nieco ako clovek moze SAM travit volny cas, teda ziadne kolektivne aktivity :) Mne uz dosli napady a nic ma dlhodobo nebavi. A ked len doma sedim na nete a nic nerobim, tak mam depky.

tpch

ak je introvert, tak vyrazanie medzi ludi jej bude energiu len odcerpavat. Nie kazdy vidi zmysel v horuckovitej cinnosti.

kpl

no medzi ludi by som sla, ale ved ja uz skoro nikoho nepoznam a nemam pocit, ze by niekto mal zaujem o moju spolocnost :)
Ja neviem, to sa mam prihlasit na kruzok sikovnych ruk? :)

jajka001_

sak vypadnut von, medzi ludi alebo sa flakat alebo nejaky sport,nieco aktivne, nieco kulturne
boze takto mrhat casom
ja som tu, lebo nemam inu moznost

kpl

do volneho casu ale nepocitam domace prace..
jajka, sak nerobim :)) lebo ako ja fakt neviem, co viac mozem robit. Co robite vy?

kpl

ved ja tu nesedim cely svoj volny cas.. len ked sa mi chce pisat si s niekym :)
venujem sa grafike ;)
a na hlavu som, ale to tu rozoberat nemusime :P

tpch

kpl-si nerob srandu :-D
PC-zmysluplne veci a ty sedis na tomto fore? Ak toto poazujes za zmysluplne, tak sorry, ale si vazne na hlavu :-D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nervicky.. - Fórum - ZDRAVIE.sk