Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

extrémne suché pery

Príspevok v téme: extrémne suché pery
xyzz

zdravím, už pár dní mám extrémne suché pery. a to tak, že sa mi ako keby spraví zhrubnutá koža, mám tam až zníženú citlivosť ako keby, tú keď si obrúsim a natriem mastičkou tak ma to štípe a za pár hodín sa mi to spraví znova. už som to pár krát mala, vždy mi to po pár dňoch prešlo no je to veľmi nepríjemné, nepoznáte niečo aby mi to prešlo čo najskôr? :/

danielaaa

xyzz skus balzam na pera flexitol, ja som na balzamiky a kremiky a masticky maniak, fakt ten je najlepsi na suche a drsne pery...

www.pharmshop.eu

anjelik9

ja ked mam suche popraskane pery tak bud labello sos abo kalciovou mastickou potriet a ked ti to zmakne tak sa ta kozicka da pekne dat dole a zase cele natriet

elke22

Hlavne si tú hrubšiu kožu nezbrusuj, pretože tak sa Ti stále dookola bude tvoriť nová a ešte hrubšia. Kúp si kvalitný balzam (napr. Neutrogena) a tým si to potieraj, alebo napr. aj nechtíková masť by mohla pomôcť na zmäknutie a následné vyliečenie. Len to vydrž bez brúsenia pier :-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

extrémne suché pery - Fórum - ZDRAVIE.sk