Tabletky pre krasne vlasy

Príspevok v téme: Tabletky pre krasne vlasy
floura

Dobry den. Uz dlhsi cas mam problemi s vlasmi.Su suche, nezdrave, vypadavaju mi.Neviem co s nimi. Zmenila som aj strih ale su stale riedke bez zivota a lesku. Chcela by som sa poradit ohladom tabletiek, na zaklade vlastnej skusenosti. Samozrejme ide mi aj o to aby neobsahovali vela B-cok , nebolo mi od nich zle od zaludka a pod. pretoze mam velmi citlivy organizmus. Teda aby boli fakt dobre na vlasy a nemali nejake vedlajsie negativne ucinky. Dakujem

mirkaa223

Ja som pouzivala DonnuHair Forte a cela som sa odnej vyhadzala :D na tvari som mala take jebaky jak nikdy...mam este cca 20 tabliet,tak kto by chcel,podarujem :D

arta.marta

najlepsie skusenosti mam prave s tabletkami DonnaHair, skusala som aj ine ale po tychto som videla rychlejsie vysledky a hlavne dlhsie po douzivani som mala skvele vlasy

Kaylee

ahoj, aj ja mam problemy s vlasmi ( a s nechtami ) ja momentalne beriem tabletky na vlasy a nechty od dr.böhm! som s nimi velmi spokojna a odporucujem ti ich !

Gigi70

Mne Revalid vôbec nepomohol ani šampón ani tabletky a tak som vyskúšala Donna Hair 3-mesačnú kúru a zabrala.

dirty_angel

najskôr zmeň jedálniček a potom uvažuj o tabletkách. vlas treba vyživovať najma zvnútra a to vitamínmi z masa, zeleniny a ovocia. jedz zdravo a vynechaj mastné, vyprážané a sladké smariny. revalid má skôr vplyv na nové vyrastajúce vlasy ako na tie zničené.

dirty_angel

najskôr zmeň jedálniček a potom uvažuj o tabletkách. vlas treba vyživovať najma zvnútra a to vitamínmi z masa, zeleniny a ovocia. jedz zdravo a vynechaj mastné, vyprážané a sladké smariny. revalid má skôr vplyv na nové vyrastajúce vlasy ako na tie zničené.