Nechápem vás

Príspevok v téme: Nechápem vás
Barbora_Bn

Ahojte , z nudy si tu preklikavam niektore temy a uz som narazila viac krat na nieco ako chcem nieco dosiahnut ale nic preto nerobim , chcem schudnut no nechce sami ,a podobne ..
Stve ma to , pretoze mam sice len 15 rokov , ale mam zdravotne problemy , koli ktorym nemozem robit to , co ma najviac bavi a co je moj zivot . Musela som skoncit s tancom a s cvicenim ... Uz tri roky sa taham po lekaroch a mam kazdodenne bolesti .. Raz to boli klby , kedy som nepresla ani 5 krokov ... Teraz to je zapal sedacieho nervu a problemy s chrbatom . Rano vstanem a pokial si nedam liek proti bolesti , caka ma celodenna bolest az kym opat nezaspim . Obcas nemam chut na nic, nechce sa mi ist s priatelmi von , chcem byt len doma ... ale potom si vsak uvedomim , ze aj ked jedna cast je na houby , mam dalsie veci a ludi , ktory ma robia stastnou ....
Preco toto pisem ? Lebo mam pocit , ze niektory ludia si neuvedomuju ake maju vlastne stastie . Dala by som vsetko za jeden tanec , kedy by som necitila bolest , len rytmus a moju vasen ... Nie , nechcem aby ste ma lutovali alebo nieco podobne . Len chcem povedat , ze by sme si mali viac uvedomovat svoje stastie a to , ze kazdy jeden den je pre nas darom a treba ho vyuzit .Ze NIC nie je samozrejmost .To co mame dnes , zajtra mat nemusime ..
Chces nieco dosiahnut ? Nehovor o tom , ale zacni . Chces schudnut ? Nehovor o tom , ale zacni cvicit , neber to vsak ako povinnost , ale ako nieco ,co ta urobi stastnym ...
Kazdy clovek je niecim vynimocny a nikdy by sme nemali stracat svoje sny !

Genesis

Ta3

mna by len zaujimalo na keru mariu mi je ten duchovny rast :) .. celkom rad by som sa zbavil problemov a vykaslal sa na cely duchovny rast :) neda sa to nejak ? :)

Problemy som mal cely zivot ale okrem nenavisti k zivotu mi to nic nedalo :) ziadny duchovny rast sa nekonal

ta3

Barborka, klobud dole pred Tebou, mas iba 15 rokov a take skvele nazory, gratulujem, so vsetkym co si napisala suhlasim, clovek len ak ma vazny problem si uvedomi co je v zivote dolezite a co nie, zial, mam to aj na sebe odskusane, ze clovek duchovne rastie len cez problemy, zelam Ti, aby sa Tvoj zdravotny stav zlepsil natolko, aby si mohla zit plnohodnotny zivot a byt stastna, verim ze budes, si silny clovek