pesimisticka kolegyna

Príspevok v téme: pesimisticka kolegyna
hviezda01

zdravim...mam kolegynu,ktora je strasne pesimisticka,vsetko riesi,aj to,co sa jej osobne netyka,niekedy mam pocit,ze vysava zo mna vsetku tu dobru energiu,ja som dost vesela kopa,rada sa smejem,ale pri nej mam niekedy pocit,ze ma chyta depka...som v praci nova,a poznam tam len ju,nakolko sa pozname uz dlhsie...ona je v jadre dobry clovek,len tp jej neustale riesenie veci,do ktorich ju nic...potom to stale prebera,a dost pesimisticky vsetko bere,vidi veci viac zle,ako dobre...stretol sa uz niekto z vas s takym clovekom?...ona je aj dost urazliva,takze treba zvazit aj slova,ktore jej poviem,ale niekedy si myslim,ze uz to nevydrzim ap oviem jej svoje,lenze to by bol asi medzi nami definitivny koniec

Laurina22

Maoam tak tak.Ja sa uz len smejem nad tym a riesim si svoje veci a povinnosti:-)

Naozaj nemam rada zbytocne stresujucich ludi,mna to znervoznuje.

Maoam

Laurina22: :-D, tak to je vysoko profesionalne v praci dat najavo svoje osobne veci a nezvladanie samej seba :-DD, veru najlepsie je sa nad tym len rehotat

Maoam

to su zeny, ktore asi nemali nikdy skutocne vazne problemy, jedine ak same so sebou a nevedia co so sebou, nevsimat, ignorovat, nebrat to vazne, nebrat to osobne, im ide najmä o to putat pozornost, sat energiu, tesi ich, ked vidia, ze maju na niekoho vplyv a tahaju niekoho nadol, lebo v skutocnosti sa citia slabe, neschopne, su frustrovane, tak aspon takto demonstruju svoju moc a vplyv

hviezda01 - si na nej nejakym sposobom zavisla, asi ju beries prilis vazne, alebo definujes svoju hodnotu na zaklade jej spravania k tebe, pritom je to stale o tom istom, raz je lepsie, potom zasa zle, ale dobre nie je nikdy, nemozes byt otrokom jej nalad, si ako taky pajac na gumicke, ktoru ona drzi a podla lubovole nou pohybuje, TY jej davas moc nad tebou, v momente, kedy ju budes ignorovat a to dosledne, jej nalady nic nezmozu, kedze nebude odozva....asi si najde inu obet, alebo odide z prace, ak je falosna a zakerna, bude sa snazit robit ti problemy v praci, musis byt razna a ukoncit vas vztah, definitivne, problemom je ze ty razna nie si, nechas si to so sebou robit - tak preco by to nevyuzila??? iba TY to mozes ukoncit

Laurina22

Hviezda o odutych papuliach by som ti vedela rozpravat:-)))

Och ja sa rehocem na mojich kolegyniach,jedna oduta,druha stresantka neskutocna:-)

nika.skalna

jediny recept je zacat sa zaoberat inou cinnostou. to mas v praci tolko volneho casu? co keby si si nasla ine zamestnanie, ked sa v robote nudis. lebo ak si zaneprazdnena inou cinnostou, nemas priestor na rozmyslanie nad touto blbostou.

nika.skalna

nechcem sa ti uz do toho miesat, ale stale ju rozoberas. nevies sa na to vykaslat? nech uz robi cokolvek, mysli na svoju pracu a svoj program. vsetci ti tu pisu to iste.

Slobodna

Takže ona všetko rieši ale ty nie? Tak prečo riešiš ju? Nech je aká je, má na to právo, keď si taká veselá kopa, tak si ju jednoducho nevšímaj a ber ju s rezervou. Ste úplné protiklady, v živote nie je dobré ani všetko moc prežívať ale nie je dobré ani všetko mať na háku. Osud vás dal dokopy preto aby ste sa jedna od druhej učili, ty aby si začala brať veci trošku vážnejšie a ona aby z tej svojej vážnosti zas trošku ubrala.

hviezda01

..a predsa ma prekvapila...dnesnym dnom som snou uplne skoncila,nieze ma nici svojimi naladami,ale totalne som sa v nej sklamala...:-(