pesimisticka kolegyna

Príspevok v téme: pesimisticka kolegyna
hviezda01

zdravim...mam kolegynu,ktora je strasne pesimisticka,vsetko riesi,aj to,co sa jej osobne netyka,niekedy mam pocit,ze vysava zo mna vsetku tu dobru energiu,ja som dost vesela kopa,rada sa smejem,ale pri nej mam niekedy pocit,ze ma chyta depka...som v praci nova,a poznam tam len ju,nakolko sa pozname uz dlhsie...ona je v jadre dobry clovek,len tp jej neustale riesenie veci,do ktorich ju nic...potom to stale prebera,a dost pesimisticky vsetko bere,vidi veci viac zle,ako dobre...stretol sa uz niekto z vas s takym clovekom?...ona je aj dost urazliva,takze treba zvazit aj slova,ktore jej poviem,ale niekedy si myslim,ze uz to nevydrzim ap oviem jej svoje,lenze to by bol asi medzi nami definitivny koniec

Laurina22

Hviezda ja taku kolegynu mam,ale odkedy som sa rozhodla si troska upratat vztahy,komunikujem s nou uz len kolegialne a aj som jej povedala,ze mi berie energiu a jej pesimisticke nazory na zivot ma absolutne nezaujimaju.

hviezda01

karamel...kto tu hovori o tom,ze ju chcem odpisat??...a falosnych ludi asi nikto nemusi...ja som len pisala,ze ma ubijaju jejj nalady...riesi veci,do ktorich ju nic nieje,a strasne dramaticky vsetko berie...je to pesimista...to mi nikto nevyvrati..!!

karamel

Tak ja by som ju zas neodpisovala,strasne lahke je odpisat cloveka ked sa nam na nom nieco nepaci.Urcite nie je pesimisticka len z nicoho nic,je jednoducho precitlivela,vadia jej falosni ludia, myslim ze v tomto by som si s nou rozumela. A to ze je urazliva by som riesila tak, ze by som sa s nou rozpravala, dala jej najavo ze jej neublizim ale zaroven by som jej pomohla v tom aby sa prestala brat sama tak vazne, ze ked jej aj nieco povies nikdy to nemyslis zle (ak to tak je) a podobne..chce to ale vela vole a to je tazke, ale lepsie ako hned cloveka odpisat,vykaslat sa nanho len pre tento dovod. Na svete su ini ludia,ktorych by som sa stranila a toto ten pripad nie je.. toť moja skúsenosť

jajka001_

to je taky blby charakter, tu nezmenis, to by musela sama chciet. hej, hrozne to vysava energiu. takym ludom sa treba vyhybat. skor ci neskor zacnes, ci chces alebo nie, lebo taki ludia aj z veselej kopy spravia hrbu nestastia.

kpl

odporucam: Cesta k uvolneniu, nahovorene Ladislavom Chudikom. Orginal CD stoji asi 10€ normalne v CD shope. To by som ti poradila na zaciatok :)
A potom si mozes skusit precitat nieco taketo: www.martinus.sk
ja tu knihu mam. Niektore veci som vyuzila, niektore sa mi zdaju uz trosku moc :)
Sama prides na to svoje, co ti pomaha.

hviezda01

ano,poznam aj jej osobny zivot..nemyslim si,ze by sa trapila,ona je prosto uz taka,len mna to niekedy strasne ubija...a to zoznamenie sa s ostatnymi by mi asi nepomohlo,lebo ta kolegyna na mne dost lipne,alebo ako by som to povedala,ona do tohto zamestnania nastupila cca 3 mesiace predomnou,a uz vtedy sa mi stazovala,ze sa tam snou nik nerozprava,ze su tam falosni ludia a tak......dakujem za prispevok,urcite pozrem na nete ten autogenny trening,o tom pocujem prvy krat..este raz dakujem

kpl

Kolegynu nezmenis. Asi je nacase zoznamit sa aj s inymi ludmi v kolektive. Su ludia, ktori pozieraju energiu. Mala by si sa naucit umeniu psychickej ochrany. Trebars vo forme autogenneho treningu. Na nete najdes toho mnoho. Tym, ze jej povies svoje nic nevyriesis, len sa ti na chvilu ulavi. Mozno je len nestastna a nerada si pusta ludi blizsie. Poznas aj jej osobny zivot? Mozno sa trapi.