Prechod-klimakterium

Príspevok v téme: Prechod-klimakterium
monza

Ahojte, už vo viacerých témach som písala, že som v prechode, mám 47 rokov, a z toho vlastne mám dg. panická porucha. Liečbou antidepresívami a benzo. nie je veľmi úspešné. Chcem sa spýtať, keby mi gynekologička dala hormonálnu liečbu, zmizli by mi aj panické a depresívne stavy? Má niekto takéto skúsenosti? Lebo keď si neliečim pôvodný problém, tak mi depresia asi nikdy neprejde.Ale ja si to vysvetľujem zle? Ďakujem.

Neosudzujeme

Vážená jankaaa..., ak to pomáha vo všetkých chorobách a je to vedecky podložené a dokázané a vyskúšané na mnohých chorých aj zdravých.
Keby niekto chcel zarábať na tomto lieku, tak by tu občas o ňom neradil, ale urobil by si reklamu ako na iné chemické lieky!
Toto by mala byť stránka o skúsenostiach ako si ľudia vedia pomôcť a čo im pomáha !!
A nie, je tu záujem uverejniť, len to čo dovolia farmaceutické spoločnosti, ktoré to sponzorujú !
A spoľahnite sa aj vy sa zaradíte medzi tých čo by im táto liečivá voda od.Dr.J.K.-pomohla, ako aj ostatným.
Prekliatie sa vracia ako bumerag so zničujúcu silou, a kto by o to stál ?

jankaaaaaaaaa

ziadna lieciva voda nepomoze. ale ta hormonalna by mala pomoct aj k liecbe panickych a depresivnych stavov. treba sa poradit s lekarom.