stačí 1sexuálny partner v živote???

brunuska

ja viem Rubi.je mi to uz dost dlho smiesne-pretoze vsetci piseme v podstate o tom istom-ibaze kazdy inym-svojim-sposobom! :-)))

Rubi

Brunuska a prave to som sa snazila millimu povedat,to co pises vo svojom poslednom prispevku.Ci nahodou uz nepremrhal svoju sancu lebo bohuzial sa to stava v tomto sa nemozes spolahnut na Boha ze on ti povie kedy je ten cas.Mozno uz nejaka zena prisla a ty si ju prehliadal, s tym Boh nic nenarobi.Kazdy je zodpovedny sam za svoj zivot.

milli

Prepáčte, budem sa musieť na chvíľu - hodinu, možno dve - odmlčať, lebo mám nejaké povinnosti a navyše mi už od rána dobre škŕka v bruchu a to nehovoriac o káve, na ktorú mi Katty urobila úžasnú chuť...
A nech Katty už nehľadá tie materiály...

Viackrát ma napadlo, či je dobre ďalej zotrvávať v tejto diskusnej téme, keď to už trošku odbočilo od pôvodného zámeru témy. Občas sa tu niekto chce vyjadriť; aby ho naše príspevky od toho neodradili. Ale neviem, čo ďalej. Otvárať osobitnú tému chuť nemám, asi ani odvahu. A iné ma nič nenapadá. Zas je dobré, že je to takto otvorené aj pre iných a môžu sa zapojiť. Čo na to poviete?

brunuska

ANO stacil by jeden sexualny partner v zivote! ale ako zistime ci je ten pravy???? milli nezamyslal si sa niekedy ci si nahodou v zivote uz nepremrhal svoju sancu-ci sa v tvojom zivote nevyskytla ta prava ...???
je nutne ludi spoznat aby sme zistili ci je to ten pravy partner pre nas... kazdy spoznava svojim sposobom!

brunuska

milli myslim,ze si nerozumieme.. teda mozno aj ano-ale kazdy z nas ide inym smerom,inak zmysla a inak kona,zije.. ja ti to neberiem...ale ja sa jednoducho riadim heslom-ze zivot je kratky a ponuka nam mnoho kras-a je hriech vzdavat sa ich.
ale zas vazim si sama seba a som narocna nielen na seba ale aj na ludi vo svojom okoli a najviac pri vybere partnera-ci uz ide o lasku alebo iba sex-aj ked aj telesna laska je laska.
a teraz zostanem znovu nepochopena...
:-)hlavne zijem svoj zivot a nemam pravo zaoberat sa ani starat sa zivotom inych ani im vnucovat svoje nazory a navody ako zit co najlepsie.

panika

moj dusevny problem ?kukni nick.aspon s tou dg som zacinala.potom vysvitlo,ze je tam toho ovela viac(napr.to com brala ako ziarlivost,bolo vlastne tyranie)...proste take veci,ktore ma zacali dusit a ja som im nerozumela.Najviac ma trapilo,ze to prislo vtedy,ked nas vztah vychytal vsetky chyby,muz zistil ze mi moze doverovat a konecne mi dal slobodu äslova a rozhodovania)

milli

Presne tak, brunuška, teraz si už asi zase rozumieme, a ja som písal práve o tom, ako je to možné, aby tomu zodpovedala aj realita.

panika

za tych par dni som sa rozhodla,ze sa tam vratim.takze cakam (mam daleky termin).Ale v podstate som sa zacala tesit,ze uz zase nebudem mat tiky.Ale zmizli sme od temy a ani zakladatelka sem tusim nechodi...