stačí 1sexuálny partner v živote???

moniqa

nooooo, citam si to tu uz dlhsie, ale este som sa vobec nepridala, skor tak nestranne prihliadam a ja som toho nazoru, ze v zivote staci jeden sexualny partner, ale moze sa stat, ze clovek nespozna hned ktory je ten pravy a tak ich stieda, ale nie pre to, ze mu ide o kvantitu, ale preto, ze chce najst toho praveho a tam moze urobit preslapy kazdy(aj ked by do vysokych poctov asi nemuseli ist). nazor striedania partnerov zakial je cas, aby sa clovek necitil ukrateny je chory, ved to, ze ma niekto len jedneho sexualneho partnera este neznamena, ze to musi zovsedniet, zalezi od pristupu partnerov ci chcu skusat nieco nove, alebo zostat len pri stereotype...

katty19

Milli, Brunuška, Miloško, a ostatní členovia, jój, včera bolo super. No ale musím padať. Je nedeľa, a ako tradične v nedeľu... Dnes sa cítim výborne!!! Po omši sa pridám.

brunuska

Tiez milujem cokoladu a mam rada rozne druhy,ale nebudem ju jest stale a kazdu,ale radsej si ju vychutnam raz za cas a poriadne kvalitnu,pretoze potom to uz straca svoje caro,prestane mi chutit dokonca sa mi mozno aj zhnusi. Ked mam hroznu chut na cokoladu, nezjem hocijaku-len preto ze mam na nu chut-ale svoju chut este vystupnujem a pockam si na tu co mam najradsej,na tu najkvalitnejsiu.
:-) ked uz to prirovnanie sexu k cokolade.

milli

Milos-M, človeka by navonok tvoje prejavy vedeli hneď odradiť, ale v tvojom vnútri sa skrýva podľa mňa ešte iný človek.

ebbd

No jasné...Boh...ten tak riadi naše životy a určite SEX...každý si riadi život sám...a ked to človek tak cíti...tak nech si ma pre mna aj 150 sexualnych partnerov...a ked sa cíti iba na jedného tak prosím...ale moj názor je taký...tiež mám rád čokoládu...je toľko druhov...a mrzelo by ma keby som stále jedol len mliečnu...