stačí 1sexuálny partner v živote???

katarinna

Mne osobne absolútne nevadí koľko mal partneriek predomnou, to bolo vtedy nie teraz. Predsa nebudem žiarliť na jeho život, kým som v nom nebola ja. Je mi to jedno čo bolo. Každá skúsenosť je na niečo dobrá, stal sa s neho taký človek / aj vlivom tých báb/ ktorí ma priťahoval. Takže čo bolo bolo. Ale druhý prípad, ak sa nájdu dva hneď na začiatok čo spolu patria tak je to kaziť len kôli ďalšiemu sklapu totálna hlúposť,

milli

Velmi suhlasim s prvimi dvoma prispevkami. Ak budes mat hlboky a harmonicky vztah s partnerom, nebudes premyslat o tom ako by to bolo s iným. Sexualnu stranku povazujem vzdy za ceresnicku na torte a nie za zmysel manzelstva. Ak v tejto veci nemas jasno, potom sa radsej nevydavaj, lebo budes nestastna ty, aj tvoj manzel. A este sa opytam: ako sa bude tebe pacit, ked ti povie tvoj buduci manzel, ze spal pred tebou s tuctom inych zien? Ja osobne by som si vztah s takou zenou nezacinal...

katarinna

Prečo, realita preto. nepoznám chlapa ktorý by mal len jednu ženu v živote, / mám 30 / ale žien poznám niekoľko.

markone

Je kravina, že si treba uzívat kým si mladá. Ak si myslíš že si našla toho pravého, tak sa ho drž a možno to bude na celý život.Ak ho budes chciet podviest tak je jedno či on je tvoj prvý alebo si pred ním spala ešte s 25-imi inými. Je pravidlom že tý ktorí čast striedajú partnerov (úžívajú si) nikdy nenájdu harmonický vzťah, aspoň nie na dlho( rozvody)

katarinna

na toto podľa mňa môže každý dať tú správnu odpoveď až ten život prežije. Neviem čo sa stane zajtra, tak len dúfam že stačí. Aj keĎ reálne žene možno chlapovi určite nie.

olog

je tazke odpovedat na taku otazku lebo kazdy kto ma partnera/ku tak mysli na to ako by to bolo s niekym inym... ale ak je zamilovany/á tak ho nikdy nepodvedie