stačí 1sexuálny partner v živote???

milli

MilosM, a keby ti niekto povedal, viem o niečom lepšom, hodnotnejšom, ako si poznal doposiaľ, bral by si, alebo by si povedal: "nie, ďakujem, stačí mi, neprosím si"? Aj keď ťa nepoznám, nezdá sa mi že by si ty bol nejak zvlášť šťastný človek. Alebo sa mýlim? Viem že si prežil veľa zlého, ale predsa - naozaj ti takýto život vyhovuje?

dada

niekedy stačí niekedy nie, ak sa ti podarí natrafiť hned na prvého s ktorým vám všetko vyjde ale pravdepodobnosť je velmi malá, tak by to bolo super, určite má taký vzťah väčšiu hodnotu ako 20 - 30 krátkodobých,kde partnera ani nestihneš spoznať

milli

Ja si nemyslím, že by bol Boh proti sexu, ale učinil ho predovšetkým preto, aby sa ľudia množili. Možno to tu niekomu pripadne ako príliš staromódne, ale je to tak. To, že to ľudí aj priťahuje je normálne, ale keď sa tieto dve veci zamenia, už to prestáva byť normálne - neplní to ten pôvodný účel. Ale to je len odpoveď na to, ako sa na to pozerá Boh. Jasné, že neprídem k partnerovi(ke) a nepoviem: chcem si ťa vziať, aby som naplnil Boží zámer rozmnožovania; jednoducho sex patrí k manželskému životu a má tam svoje miesto, ale hovoriť o samotnom sexe ako o forme lásky by som sa neodvážil.

brunuska

frontman chape system :-)
a inak sa stotoznujem s prispevkami Rubi.
kazdy si voli svoj zivot...niekoho robi stastnym kvantita,ineho kvalita...
ja osobne volim kvalitu a poznanie partnera.

Rubi

A to je laska?Mi nevrav ze si nejaku z nich miloval.Mna tiez muzi chcu a co mam byt jak stetka?Keby som brala kazdu taku ponuku do postele tak som jak prostitutka ;-)