Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mimozemštania

kolpi

Joo : napisalA, som dievca :)

ako studentka psychologie by som mohla moje predosle spravy este pekne sformulovat :D no na to, aby ste to vedeli nemsusite studovat psychologiu,je to vseobecne zname

pravda/realita je konstruktom naseho mozgu; kazdy ma svoju pravdu/realitu
..no existuje aj "vseobecna" pravda/realita, pretoze mame rovnake organy, ktorymi vnimame svet

ina planeta, iny zivot, ine zvyky, ine organy... ina realita, ine zakony :)

Joo

kolpi
pravdaze ma zmysel sem pisat !!!!!!........ dufam ,ze nam (mne) odpustite tento prehresok voci spolocenskym pravidlam pisania na fore zdravie.sk :-))
...... dobra "terapia" kludne sa zapoj :-DDDD

no ,ale pekne si to napisal/a (to ostatne) treba uznat !!

kolpi

a este by som chcela dodat:

neverim teorii velkeho tresku...
pocas ludskej historii existovali rozne teorie o vzniku sveta a doposial boli vsetky zfalzifikovane, lebo veda ide stale dalej... ja len cakam, kedy sa vyvrati aj teoria velkeho tresku

verim, ze vesmir je len nepatrnou sucastou niecoho nepredstavitelne velkeho... nieco ako molekula

jasne, ze tuto moju teoriu nemozem nicim potvrdit, ale zamyslite sa... vesmir sa nam javi nekonecny... no nic nie je nekonecne, iba sa to tak zda.... nekonecne znamena nedosiahnutelne...ak by ste cloveka postavili na zaciatok cesty, ktora ma tisice,statisice kilometrov, na horizonte by sa aj po niekolkych dnoch, mesiacov javilo, ze ta cesta nema koniec..pritom s vacsim odstupom a nejakou technikou by sa ta trat dala zdolat a nezdalo by sa to nekonecne... to, ze pre nas jeho koniec ci zaciatok nie je nedosiahnutelny, neznamena, ze pre ine bytosti tiez

kolpi

neviem, ci ma zmysel pisat to sem, ked si z tejto temy par ludi spravilo "sklo na pokeci"... no i tak, moj nazor:

patrim medzi tych, ktori veria, ze mimozemsky zivot existuje, no nepredstavujem si pod tym nesymetricke tvory s IQ 360 ...

len nechapem, ako si niekto moze mysliet, ze by sme sa s nimi mohli skontaktovat, ak by aj take mudre bytosti existovali? uvedomte si, ze VSETKO, co pozname, je NASE dielo..vsetky pojmy, teorie, pravdy etc.!!!
ako by sme si predavali nase poznatky,ked uz aj cisla (ciselne znaky), ktore mame, su NASIM vymyslom ci vynalezom...vsetky matematicke zakony sme vytvorili MY! v nasom svete, v nasej realite tieto zakony platia, pretoze su prisposobene NASEJ pravde!!
ani sa neda to neda porovnat s porovnanim dvoch uplne roznych pozemskych kultur, pretoze vsetko na zemi na seba nadvazuje a vyvija sa navzajom od seba..aj ked sa to moze zdat uplne ine, ma to rovnaky zaciatok..

nie som si ista, ci chapete, co sa snazim povedat :( neda sa to nejak pekne a zrozumitelne napisat...

milli11

Mimozemstania? Su na nich tieto teorie:
1. Neexistuju.
2. Existuju a prave oni nas stvorili a naprogramovali na cloveka.
3. Su to cudzie bytosti, vedia o nich ti najvyssi predstavitelia na Zemi a robia na ludoch pokusy.
4. Niektori na nich cakaju, ze pridu a zoberu ich do ineho sveta.
5.Najnovsia teoria, co som pocula. Existuju, ale nie su to mimozemstania. Vraj su to (premeneni?) demoni, ktori maju takto zmiast ludi, ze neexistuje Boh.
Mozte si vybrat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mimozemštania - Fórum - ZDRAVIE.sk