Prispievajte radsej zdravi ludia

notato

fuuh ako citam kolko tu toho zjete tak som vyhladla z tych dobrot...

dnes som jedla

r-cerealny rozok so sunkou a paprikou...
d-jablko
o-kelova polievka podbita na smotane

a dalej som este nejedla :D

poslednu dobu ssa snazim jest zdravo koli akne ale ked chcem jest zdravo tak potom ani nemam co jest :D:D a to ktomu chcem pribrat...niezeby som mala PPP ale mam vyborny metabolizmus takze si mozem dovolit jest hocikedy hocico...ale to so zdravym nema vela spolocneho hh

ale ty si daj nejaku poriadnu porciu jedla a hlavne papaj vela zeleniny a ovocia :D

Agnes999

Ranajky: jogurt, chleba s natierkou, kus papriky
Desiata: jogurt
Obed: cestoviny s kuracim masom
Vecera: chleba s natierkou, jogurt (tymi jogurtami sa v poslednom case hodne cpem, vyskusajte Zvolenske, su najlepsie, vobec nechutia umelo ako ostatne)

Drzim vam palce baby, viem si trocha predstavit cim prechadzate. Ja som kedysi kvoli chorobe prestala jest a tyzden som nejedla vobec nic, uz mi prestalo chutit jest, prestala som byt hladna, ale bolo mi stale zle a nemala som chut nic robit. Po tyzdni som si povedala, ze sa musim prinutit zas jest, ze takto to nejde. A tak som pomaly zacala. Sprvoti som sa do toho musela nutit, jedlo mi vobec nechutilo, nemalo pre mna nijaku chut a zjedla som len trochu. Po troch dnoch sa to zacalo lepsit a o par dni som jedla zas normalne, prestalo mi byt zle. Tak u vas to bude trvat dlhsie, kedze uz dlhsie mate problemy s PPP, ale treba sa do toho proste nutit a uspech skor ci neskor postupne pride.

Annyi

dakujem ze sem prispievate no a na tu krupicovu kasu som dostala taku chut mnam asi sa prejde do obchodu :D ale hlavne bez vycietiek :D

rora

ja ale nie som vhodny priklad, kedze mam od 14 tich +-3 kila rovnaku vahu..
dnes ranajky: chocapic+ mlieko, skorsi obed: kura pecene, hranolky, tatarka, potom cukriky, bola som hladna strasne hladna, na veceru krupicova kasa a teraz si idem este chlieb s pastekou dat

zhrniem: rano jem rozne - najcastejsie jogurtove veci, nedesiatujem, potom obed, takmer vzdy teply, potom sladkosti a potom vecera prva + druha...

nikd yom sa neobmedzovala...

a drzim velmi palce uplne to prekonat..

ladida

Annyi,palec hore.som sa po par dnoch pozrela do tejto temy a velmi si ma potesila.super napad,vidiet,ze chces zmenit svoj zivot a to je polovica uspechu.velmi drzim palce!!!

Mischaaaaaaa

Raňajky: chlieb, maslo a rajčinka a saláma
Desiata: bebe dobré ráno celozrnné + rožok s pomazánkou
Obed : mäso (rôzneho druhu) , zemiaky, kompót a šťava
Poobede: aspoň 2 nejaké keksíky , ovocie .. veľa ovocia :D
Večera: Od krupicovej kaše až po pizzu :)
Aj po večer papám sladkosti :)
Teraz to znie že som asi tučná.. Ale meriam 176 cm a vážim 56 kg.. že vraj akurát :)

Annyi

ovocie jest nemoze lbo mam alergiu na vsetky druhy aj na kompoty ovocne jogurty dzemy ovocne stavy a pod. a ten jedalnicen ano viem ze nebol extra zdravy ale to bol len taky nedelny jednodnovy :D

nikki999

vcera:
r: ovsaky,kokos,lanove semienka,hrozienka,jogurt.. veela hrozna
d: jablko
O: pecene zemiaky s bazalkovym pestom plus zelenina
O: jahodovy cottage,jablko
v: 2 kaiserky, polka cottage horcica-cibulka

dnes:
r: ovsaky,susene ovocie,semienka,jogurt.. asi 7 hrusiek :D
d: 2 knackebroty s druhou polkou cottage
O: kuracie zavitky plnene zelenou fazulkou a mozzarellou plus ryza s pazitkou, zeleninovy salat
O: bude jahodove acidko
potom hodina beh
v: bude paprika plnena syrovo-jogurtovo-pazitkovou zmesou, knackebrot 2 ks, zelenina

3 l vody, liter matoveho caju nesladeneho : )

Annika1987

ano, ovocie a zeleninu treba, ale mozno je teraz dolezitejsie netrapit sa nad tym, aby nepribrala a aby jedla podla zasad racionalnej vyzivy. Dolezitejsie je naucit sa nebat jedla. A k tomu je najlepsie jest to, co cloveku chuti, a v mnozstve, ktore potrebuje. Proste bez vycitiek papat. Netrapit sa prave tym, ci je to extra zdrave alebo nie. Treba podla chuti. Casom si to moze upravit.

blablabla

r:dva kusky sendvic.celozrnneho chleba, zapecene v sendvicovaci s maslom a paprikou,
des: zeleninova polievka so slizami:))
obed:domace zeleninove minipizze(hriby, olivy, paprika, domaca parad.omacka)dve alebo tri,
olovrant asi polystyr. chlebiky
vecera bude tofu s cestovinami.
vecer pri telke klasika tekvicove semienka,alebo slnecnicove semienka, podla toho na co mam chut