Antikoncepcia Daylette

evett

Baby, kaslite na to, fakt... pokial nemusite, tbl neberte.
Po Daylette som pribrala 9 kg za 3 mesiace. Teraz som ich vysadila a hned sa citim lepsie, uz aj vaha ide dole. Kaslem na celu anti.

asined159

Ja mam dayllete tiez uz 6 mesiacou a ziadne tazkosti vobec nemam. pribrat som nepribrala len sa mi zvacsili prsia co som aj rada :) A mala som raz krvacanie mimo cyklu ale to je vraj bezne pri hociktorej HAK a je to normalne.

janula503

Ja užívam daylette tretí mesiac a zatiaľ nemám žiadne problémy a som spokojná.
Ale to, čo som sa teraz dočítala, že niekto začal priberať, tak to ma vážne zaskočilo.. Má s tým aj niekto iný skúsenosti? S priberaním?

Nicki13

Chcem sa opýtať, či ste niektorá pri užívaní nad pol roka nezačali priberať?
Lebo mňa najprv daylette strašne odvodňovala a schudla som 3kilá a teraz som 9pribrala a nejde mi to ani za nič dole, idem si ich dať vymeniť...

jankaaaaaaaaa

az nato, ze napodobeniny ako daylette neboli tak klinicky skusane ako originalne lieky
a praveze napodobeniy obsahuju soju, na ktoru je vela ludi alergickych

Linda563

daylette a yaz maju rovnake zlozenie :) dolezite su davky hormonov a tie su u oboch rovnake, ine su len pomocne latky. nikde nie je napisane ze prave daylette musi mat horsie pomocne latky...niekomu napriklad nemusia vyhovovat kvoli tomu ze su aj zeny alergicke na nejaku zlozku- napr lecitin (soju. inak je to to iste...

maruska123

mila miriamma...neviem co tu pleties dievcata..ked maju predpisanu antikocepciu 24+4, tak ju tak maju brat...ziadne si schovavat nemaju..ked niekto chce brat sytemom 21+7, nech si da predpisat taku (napr yasminelle-je to to iste zlozenie ako yaz, len ina schema uzivania)

mimochodom, mne je zle z toho, ze si napisala dVokladne, ma to byt dôkladne