Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcia Daylette

domca24

Caute zienky, nema nejaka daylette na posunutie? V lekarni mi vzali recept a gynekolog ma dovolenku, celkom to suri. Vdaka

MiluškaS12

ja mam tiež dobrú skusenosť s daylette, vyhovuje mi, že idem z blistra do blistra bez prestávky, predtým som po prestávke zabudala začať užívať a moje výkyvy nalad pred su preč

Petruška77

ja beriem daylette 4 mesiac a som velmi spokojná,nižšie dávky hormonov, a čo je najdoležitejšie žiadne bolesti hlavy a napatie v prsníkoch pred menštruáciou

Silvia11

Ahojte, Daylette beriem druhy rok a som naozaj spokojna. Nemusim rozmyslat na 7dnovou pauzou, menstruaciu mam kratku a slabu, ale hlavne nie som taka naladova, ako som bola predtym. Vzdy pred menstruaciou som bola depresivna, unavena, pocitovala som uzkost. Moj partner bol z toho nestastny a ja som si nemohla pomoct. Odkedy beriem Daylette, tieto zmeny nalad zmizli. Urcite odporucam

oliva123

Ahojte, ja uzivam Daylette uz 4 roky a spokojna som, vsetko je uplne v pohode, ale mam pocit ze som z nej teraz za posledny rok pribrala 2-3 kg napriek tomu, ze stale cvicim a jem zdravo a ako keby som z nej zavodnena, hlavne pred menstruaciou- velke brucho, stehna, zadok, normalne na nohaviciach to vidim ako z dna na den ich mam problem zapnut :D Tiez rozmyslam, ze ju vysadim a uz ziadne tabletky nechcem. Cenovo vychadzaju 3 blistre- na 3 mesiace 33 eur.

Everka

Ahojte,ak ma niekto zaujem,mam balenie nepouzite daylette tabletky na 1 mesiac expiracia 1/2017 8 eur.mail evanbw@azet.sk

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Antikoncepcia Daylette - Fórum - ZDRAVIE.sk