Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcia Daylette

domca24

Caute zienky, nema nejaka daylette na posunutie? V lekarni mi vzali recept a gynekolog ma dovolenku, celkom to suri. Vdaka

MiluškaS12

ja mam tiež dobrú skusenosť s daylette, vyhovuje mi, že idem z blistra do blistra bez prestávky, predtým som po prestávke zabudala začať užívať a moje výkyvy nalad pred su preč

Petruška77

ja beriem daylette 4 mesiac a som velmi spokojná,nižšie dávky hormonov, a čo je najdoležitejšie žiadne bolesti hlavy a napatie v prsníkoch pred menštruáciou

Silvia11

Ahojte, Daylette beriem druhy rok a som naozaj spokojna. Nemusim rozmyslat na 7dnovou pauzou, menstruaciu mam kratku a slabu, ale hlavne nie som taka naladova, ako som bola predtym. Vzdy pred menstruaciou som bola depresivna, unavena, pocitovala som uzkost. Moj partner bol z toho nestastny a ja som si nemohla pomoct. Odkedy beriem Daylette, tieto zmeny nalad zmizli. Urcite odporucam

oliva123

Ahojte, ja uzivam Daylette uz 4 roky a spokojna som, vsetko je uplne v pohode, ale mam pocit ze som z nej teraz za posledny rok pribrala 2-3 kg napriek tomu, ze stale cvicim a jem zdravo a ako keby som z nej zavodnena, hlavne pred menstruaciou- velke brucho, stehna, zadok, normalne na nohaviciach to vidim ako z dna na den ich mam problem zapnut :D Tiez rozmyslam, ze ju vysadim a uz ziadne tabletky nechcem. Cenovo vychadzaju 3 blistre- na 3 mesiace 33 eur.

Everka

Ahojte,ak ma niekto zaujem,mam balenie nepouzite daylette tabletky na 1 mesiac expiracia 1/2017 8 eur.mail evanbw@azet.sk

lea25

ja mam opacnu skusenost. predtym som brala softine, mavala som bolesti hlavy, napate prsia aj zmeny nalad. daylette beriem stvrty mesiac, 28 tabliet vkuse bez prestavky, co mi tiez viac vyhovuje a bolesti hlavy uz treti mesiac nemam, ani zmeny nalad. mne velmi vyhovuje tato antikoncepcia.

siminka

3roky som brala HAK karhleight , nemala som nikdy problem vahu som mala stale rovnaku, menstruacia ok, aj chut na sex bola. .lekar mi ju bezdovodne zmenil na daylette, zevraj je to to iste, len iny nazov. Tak beriem ju treti mesiac pribrala som 10kil, nemam chut na sex, a som velmi citliva. Doberiem blister a koncim.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Antikoncepcia Daylette - Fórum - ZDRAVIE.sk