Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Narodeninove prianie..

Príspevok v téme: Narodeninove prianie..
:P..

ahojte viem ze tato tema pri zdravi nema co robit ale chcem sa spytat ci mi niekto nevie poradit neaku stranku alebo nieco na vytvorenie neakeho prekvapenia k narodeninam pre priatela ,, alebo kde su neake smsky ale nie co stale dookola chcem aby to bolo nieco pekne netradicne ,, nieco vytvorit ako video alebo neviem .. keby ste mali aj pekne smsky co su neake zvlastne nie dookola otom istom ci by ste tu nemohli hodit ... dakujem

Annika1987

este som urobila iny darcek, kupila som biele panske tricko a pokreslila som ho fixkami na textil vselicim, co nam pripominalo nase spolocne chvile, napisala som tam na chrbat jeho prezyvku, jemu sa to zdalo asi celkom mile, zalezi na povahe...

:P..

no to viem :) aj tak mi nejde power point :( tak musim nieco vymysliet sama ale uz neviem co ach :( nechcem stale ze vela stastia zdravia a lasky a dalej ? :(

system

sms napisana vlastnymi slovami a nie skopirovana basnicka je aj tak vzdy najoriginalnejsia :) hoci je v nej len " vsetko naj " cenim si ju viac nez skopcene bludy :D

Annika1987

neviem ti poradit stranku, ale ja som raz svojmu uz expriatelovi urobila prezentaciu v power pointe s nasimi fotkami, do ktorych som dopisala svoje komentare, a pustila som do toho ako podmaz nasu pesnicku :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Narodeninove prianie.. - Fórum - ZDRAVIE.sk