ako mat maly zadok a ploche brucho.prosim poradte.je to surn

amys

doris : ja to mam tak isto s vyskou aj obvodom ale moja vaha je 59 takze wem kde to mam hladat. ale ty to mas dajak cudne

sheww1

ahojte,mam 169 cm,58 kg.miery:86,75,86.v podstate nie som tucna,,len mam hrozne hruby pas.A dost mi to vadi.Pred mesiacom som mala dokonca 78.

doris

AHOJ PROSIM MOHLI BY STE MI PORADIT VAZIM 52 MERIAM 163 ALE OBVOD PASA MAM 78 JE TO STRASNE BLBY POCIT SOM TAKA NAFUCANA A PLOCHE BRUCHO MAM LEN RANO A UZ SA MI KAMARATKA PYTALA CI NIE SOM TEHOTNA PROSIM PORADTE MI

norikkka

haloo plosiim akoo mozemm schudnut plosiim poradte mii hlavnne aby somm mala pevne bruchoo a mozemm schudnut aj tym ze jazdim na koni??pllsa mojj e-mail je espri205@azet.sk

izabelka

no treba drina drina vo fitnesku ine nic nezabera iba uprava stravy cvicenie a nejest po siedmej vecer a vytrvalost aj mesiac dva

mimina

jedz zdravo a veľa sa hýb, cvič...to je jediný spôsob ako si udržať dobrú postavu,kondíciu aj zdravie...zaoberá sa tu tým každá druhá téma..tak tu radšej nevypisujte ale si chodte zabehať...slniečko volá ...ve´d je kráaaasne...myslím to v dobrom :))