Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako vyrast...

TheGirl

To nemyslíš vážne "Maros75" .. ak by dievčatám končil rast po príchode menštruácie,tak to by som práve mala výšku 140 cm!! Pretože toľko som mala v 13tke keď som to prvý krát dostala a teraz mám o 25 viac tak nekecaj je to blud..

AWALON

AHOYTE. Mam 14 rokov a meream 142 cm ... nemyslite ze to je dost pod priemer ???
Strasne , srasne chcem vyrast .... ale neviem ako ... Prosim poradte ... Som najmensi s triedy :((( wrrrrrrrrrrrrrr ! :)

toomanh

Ahojte všetci, ak chcete vedeiť ako vyrásť tak čítajte toto : ...ku rastu Vám treba následovne : Strečingové cvičenia na chrbticu + nohy( www.youtube.com ), športové aktivity( najlepšie plávanie ale aj volejbal a basketbal), zdravé stravovanie = hlavné sú bielkoviny ktoré nájdete v kuraciom mäse, rybách, vajíčka, mlieko a ostatné bohaté potraviny na bielkoviny, lahko zistitelné na internete, stačí si zadat do googlu Nutričné hodnoty potravín a pozeráte čo je naj... potom su dôležité aj zdravé tuky v ako napr. : olivový olej, rybý tuk atd...sú dôležite pretože pomocou nich sa rozkladáju vitaminy v tele... Veľmi veľmi dôležitý je VÁPNIK !!!...najlepšie zo zelenej listovej zeleniny ( hlavkový šalát, ale vápnik obsahuje aj mlieko, môžete si dokupit aj multivitamínove doplnky kde sa nachadzaju aj rozne mineráli..)...dôležitý je aj pitný režim ! nezbaúdať na to...a NAJHLAVNEJSI je asi SPÁNOK !!!!!!!!! SPÁNOK !....hlavne do pol noci...optimálne trvanie spánku je 8 hodín ! ..počas spánku vaše kosti, telo rastie !.. tak to je všetko, za také dva týždne mate 0,5 - 1 cm navyše zaistene !..ale nezabúdajte že to záleží aj od rast. hormonu, kolko ho v sebe máte a aj od genetiky... majte sa ! :) a drzím palce

8.a

dobri den surne chcem virast som najmensi s chhlapcov z triedi oni maju cca ... 169 cm a chcem mat teraz 172 prosim poradteee mi surneee prosimmmmm nefajcim

jankaaaaaaaaa

no ale ja nerozumiem naco to sem davas? toto nijako nesuvisi s otazkou do kedy sa clovek vyvija a rastie. to co si poslal ty, su patologicke pripady

Maros75

predčasná puberta - počas prvých rokov nástupu puberty dochádza k urýchleniu rastu, ale následne nadbytok sexuálnych hormónov vedie k predčasnému uzatvoreniu rastových štrbín, a tým k predčasnému ukončeniu rastu.
www.bedekerzdravia.sk

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako vyrast... - Fórum - ZDRAVIE.sk