Ako vyrast...

Branislave

Ja môžem poradiť naozaj trochu vyrásť. Začal som cvičiť cviky na chrbát. Cvičím to od začiatku prázdnin. Nie som nízky mám výšku 180 centimetrov, ale chcel som ešte pár k tomu. Po 14 dňoch cvičenia (ale naozaj som na tom zamakal, prekonával som sa) som vyrástol 0,5 centimetra.

kubert

zdravim...mam 13 rokov mam okolo 153 cm a chcel by som aspon takych 162,165....moj brat je dost vysoky ma 190cm ale moji rodicia su maly maju len 160 cm sa bojim ze nevyrastiem ani tych 160 cm ale brat mi povedal ze preto tak vyrastol ze Vela spal ,pil vela mlieka a stale rano ked sa zobudil tak sa natahoval,ale jedny hovoria ze ked sa vymočis vo vode ze to pomoze,a niektory protejiny ale ako na svoj vek neviem ci su celkom dobre protejiny....

Mozete mi poradit ktoru moznost ? ktora je spravna ? diky

Juskooo

Ked by si uz tak velmi chcela, tak jeden dobry doplnok vyzivy je -Calcarea fosforica- je to homeopatikum,takze ziadna chemia, obycajny fosforecnan vapenaty, ktory je dolezity pre rast, plus asi njeake rastlinky... niektorym to zabralo, tak vyskusaj, ak nepomoze, tak neuskodi ;)

Dr.Etker xD

čo vam možem povedať je len to že chlapci rastu do 25 roku života a dievčata do 19 roku a v 55roku života sa zas naopak vyška zmenšuje no ale da sa vyška dosť ovplivniť cvičenim spravnim držnanim tela a dostatkom spanku netreba fajčiť piť v mladom veku no napriklad ja som bol vždi maly 15 rokov mal som 160cm 40kg 17 rokov 170cm 55kg potom v 19 roku my my vadilo že som bol taky jebko maly chudi ... tak som začal si seba všimať a teraz mam 20rokov a mam 180cm 80kg čo som vždy chcel mať a mam to ... začal som cvičiť nohy ruky a to dosť velmy pomohlo rastu takže ak chcete narasť a mate 14-16 rokov tak to neriešte lebo ste ešte deti ja som si to tiež uvedomil len v 19tnastych ... a teraz je so mna kanec :D isto ešte dačo podrastiem + všetko je robene do 190cm takže kto am cche mať viac je kokot ...

Michaela Dul

prosim vás dajte mi nieakú radu chcela by som ešte stále rást a mám 155 cm a chcela by som mat 168 cm dajte mi nieaku radu a pošlite to keby noečo na moj emaild DAKUJEM

em

kojot

dobri den mam 13 rokov a mam 151 cm a prosim chcem strasne virast prosim porateeeeeeeee mi nefajcim nepijem a moji chlapci spoluziaci ma uz prerastli proism odpisteee

tpch

Ziadne jedlo ta nenatiahne na spagetu. Vsetko sa dozvies tak o 10 rokov, kedy sa ti rast pomaly zastavi. Geneticke predpoklady na to mas, ostatnym sa nechaj prekvapit.
Kym budes rast na svoju vysnenu vysku, mal by si si nastudovat zaklady slovenskeho pravopisu. Tie momentalne maju vyssiu prioritu ako 190cm.

FDGOD

cawte mám 14 rokov onedlho 15a mám 173 cm a chcel by som meriat 190 cm a čo mám jest aby som mal takú výšku lebo otec je vysoký ale mama ani moc nie ale moj pradedo bol vysoký mal 2.15 cm a že či je možné že či som to podedil tak chcem byt aj ja vysokí dakujem za radu

bezS_

skor naopak vyssich ludi je menej.... ale nechajme to tak zlaty stred je naj aj ked nepodporujem komplexy co je lepsie kazdy vychvaluje to co prave ma! zapamatajte si vyska nie je dolezity vyska nerovna sa krasna , zdravie , stastie je to IBA vyska aj ked niekedy potrapi tak ako vsetko ale su to len malichernosti