Ako vyrast...

matej9900

ja mam 13 rokov a mam 140cm potrebujem virast a nutne pls poradte mi je mi to jedno ako bolestivo ale ako proste mi je to jedno pls piste

Tucano

Ahojte ... mam 17 rokov a mam 170 cm. Chcel by som ešte niečo podrásť okolo 5 - 7 cm . Nakolko je moja priatelka vyššia by mi to pomohlo. Dá sa to riešiť aj bezhormónne ? Zapričiňuje to aj fajčenie ? Ďakujem za rady. Luboš

mifor

minix a koľko chceš merať, dva metre? Rastový hormón ti nikto nedá, moja zlatá, pretože máš normálnu výšku. Ten sa dáva iba nízkym ľudom s určitou diagnózou. Preboha, buď rada, že máš normálnu výšku a nevymýšľaj blbosti! Nechápem, prečo chce byť každá baba modelka.

mifor

Ahoj 1pravda0 a koľko máš rokov? Nemohla si brať rastový hormón? Ja som sa bohužiaľ narodila v dobe, keď ešte u nás liečba rastovým hormónom bohužiaľ neexistovala. Dnes sa ním dievčatá s mojou diagnózou, Turnerovým syndrómom bežne liečia. Aj ja by som brala takých 165cm. Určite nie viac. Ale aj takých 150cm by bolo super. Ináč, poznám aj rovnako vysoké dievčatá ako ja, ba aj nižšie, takže nie si sama, neboj sa.