Tak blízko/ alebo čo by ste robili vy

Príspevok v téme: Tak blízko/ alebo čo by ste robili vy
lenka Niž.

Pred pár mesiacmi som si začala písať s jedným chalanom . Ja mám 20,on 25. Je z rovnajek dediny ako ja ,býva zhruba 25 min od nás. Ten človek sa mi hrozne pozdáva už strašne dlho . Proste vždy ked ho vidím tak sa vo mne niečo pohne. No je to niečo iné , ako to bývalo do teraz . Moje dva predchádzajúce vzťahy stroskotali pre velkú vzdialenosť . Teraz , ho mám takmer vedla seba. Problém je však v tom,že pred rokom sa s ním rozišla priatelka po 7 rokoch. Koncom júla mi napísal naposledy. Ale nchápem,prečo do teraz nič! Proste vždy ked sme boli obaja na nete ,normálne sme spolu kecali . Povedal mi,že sa dosť sklamal a že sa nechce viazať . Vraj samu páčim, dokonca sa zhruba pred 3 mesiacmi vždy pýtal mojej sestry či mám frajera,nechal ma pozdravovať a podobne. A teraz zrazu NIČ. Proste nechápem ... Ja mu prvá moc písať nechcem,aby to nevyzeralo blbo, ved vidí že som TU. Vidíme sa strašne málo,dá sa povedať až vobec , lebo pracuje asi 40 km od nás.
Čo by ste robli vy na mojom mieste ??

natusa42

jezisi,takeho by si mohla okaslat ..(mierne povedane !) ,ved je to este deculko,ktore sa boji ,tak ho nechaj tak ..boze,..baby ja vas vazne nechapem,co vidiet na hentakych zbabelcoch ..na sibenicu s nimi !
jednoducho ,pocuj !!! ked ta chalan chce ,tak moze byt aj sklamany tak ,ze dovidenia,moze umierat,moze neviem co ,aj na hlave stat ,ale ak ma o teba zaujem ,SKUTOCNY ZAUJEM,chce ta ,tak podstupi kazde riziko a chce ta ,ide za tebou ,pise ti a tak ..a nie ako toto .,..a ty sa mu nevtieraj ...nechaj to tak,ved on o teba nema uz zaujem,tak co tam po nom ,hladaj lepsieho ,ked tento nevie co so sebou

macka26

napis mu. nieco vtipne nezavazne, akoze ci sa stratil ze si o nom davno nepocula alebo nieco take... ved ked ste kamosi tak je to normalne

Klinec

Tak nerob nic, cakaj kym sa vsetko vyriesi SAMO. Potom budes lutovat ze si nic nepodnikla. Chlapy maju tendenciu necakat iba ak by bol velmi zalubeny do teba. V davnej minulosti to bolo tak ze chlap sa prvy zoval alebo dosiel za dievcatom no v dnesnej dobe, dievcata nahanaju chlapcov. Nic tym nestratis iba ked budes cakat tak ti sanca byt s nim pretecie poza prsty.

lenka Niž.

Hmm žeby som mu naozaj napísala ?? No neviem ...Neviem ani sama čo mám robiť. Možno aj nič. Možno sa všetko časom samé ukáže a vyrieši. A možno .. :/

katka....

Skus mu napisat. Ale moja skusenost je taka, ze ak chlap ma zaujem, tak sa ozve. A zvasty typu nie som pripraveny na vztah, znamenaju, ze ma inu. Ale on moze byt vynimka. Tak sa mu ozvi a budes vediet na com si.

sansara

Neviem...Ja by som mu napísala
Predsa už vieš, že sa mu pozdávaš, pýtal sa o Teba....a že sa odmlčal??? Za tým môže byť všeličo - čo ak sa bojí ďalšieho sklamania? čo ak vie, že máš pred sebou ešte koľko školy a či to Váš vzťah prežije a zvládne atd atd...tých možností a príčin je hrozne moc. Ale ak sa mu neprihovoríš, neoslovíš ho aspoň tými písmenkami...ako sa to dozvieš? Vieš...každý zvláda rozchod rôzne, možno zanevrel, bojí sa ďalšieho sklamania
Za to, ak mu napíšeš, nič nedáš...môžeš len získať a nie stratiť. A ak sa Ti neozve, aspoň budeš vedieť, na čom vlastne si a nebudeš sa utápať, čo by bolo keby..

lenka Niž.

Odpovedam: Tiež ma napadlo toto , že čo ked naopak čaká že čo ja ... Ale táto možnosť mi prídee ako menej pravdepodobná. Neviem prečo ..

odpovedam

lenka a mozno si on vravi to iste - ze preco sa mi ona neozve? nezaujimam ju?

To nemozes vediet. Ale ako pisem, pasivita je najhorsia, lebo nic neriesi. Skus sa mu ozvat prva a ptoom uvidis, ako sa to bude vyvijat dalej. Mozno ma inu znamost, mozno nejaky problem, ...

lenka Niž.

Okrem toho,teraz mám školu a tak som si povedala že sa budem viac sústrediť na to aby mi to všetko dobre dopadlo a aj ked som v škole medzi ludmi je to fajn lebo vtedy mám trochu inde hlavu. Lenže ked vidím jeho fotky, zazriem ho vonku .. Proste si neviem pomocť , aj ked trápiť sa už určite nechcem nikomu...

lenka Niž.

Ďakujem za názor. Hmm len ono ja proste celkom nechápem prečo sa tak odmlčal , ked pred tým sme si celkom fajn písali a aj on to potvrdil. Išla by som s ním niekedy von, čo by nie ,myslím že je to lepšie ako písanie. Teda urrčite :-)) Len zas na druhej strane prečo potom on nič? Prečo ho nezaujía ako sa mám ja, čo mám nové... Prečo sa neozve. Možno keby chcel, niečo by sa už riešiť predsa len pokúšal.
A presne toto ma matie. No neustále mi ten človek behá po rozume.... Jednoducho tomu neviem zabrániť.