Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Začervenaná pleť

bee_1

ja mam skusenosti s micelarnou vodou na zacervenanu a ciltivu plet od garnier, objednala som si tu velku lebo bola vyhodnejsia a dostala som aj zlavu lebo som objednala cez www.kuponyzdarma.sk
vyskusaj, pocuvam tiez len dobr eodozvy od kamaratok

Slniecko 1

Milé žienky napíšem vám čo som zistila počas môjho štúdia zdravia.
Podľa Tradičnej Čínskej Medicíny súvisí pokožka, koža s hrubým črevom či pečeňou.
Ak máte chuť aj na sladké, tak zrejme máte aj premnožené parazity.
Ak si myslíte, že ich nemáte, prečítajte si toto:
lenkaslnieckova.sk
A učite vám bude veľmi nápomocná očista hrubého čreva. Pretože 70-80% imunity sídli v črevách.
Podľa Čínskeho pentagramu práve prebiehalo obdobie Pľúc a hrubého čreva: lenkaslnieckova.sk
Keď sa rozhodnete pre očistnú kúru pre svoje črevá, voľte jemne pre svoje telo a najlepšie prírodné produkty. Trigelm zo Siberian Health sú čisté byliny z prírody Bajkalu, Sibírskeho zdravia. Tibetsko – čínska medicínska tradícia a Burjatsko-šamanská receptúra. (Inak očistnú kúru si môžete robiť naraz aj celá rodinka, aby ste sa vzájomne podporovali).
lenkaslnieckova.sk
Dbajte na svoj pitný režim. Najlepšie čistá odstáta, alebo zohriata voda s citŕonovou šťavou.
Starajte sa o dobre stráviteľnú a výživnú stravu.
Prestaňte sa hnevať, odpúšťajte, ďakujte :-)
Krásny dníček a nech sa vám darí

Dominika189

Mám začervenanú pleť, a už vážne neviem čo robiť. Použila som niekoľko krémov a aj tak to neustúpilo. Tiež mám problém aj s pupákmy a aj som skúšala nejaké krémy alebo olejčeky ako napr. Tea Three Oil troško mi pomohol..no neskôr už prestal účinkovať.. :( čo mám robiť?? Poradte :(

dazdovka666

Presne tieto problemy, ake opisujes, som mala so svojou pletou poslednu zimu. Zvlastne, dovtedy som vzdy bojovala s mastnou pletou a potom toto... Mne pomohlo serum od Biodermy z radu Hydrabio, to bol skutocny "zazrak", konecne sa mi po nom ulavilo.
A tiez som zacala aspon v zimnych mesiacoch pouzivat makeup. Uvidime, co bude tuto zimu - pomaly prechadzam na prirodnu kozmetiku - uvidim, ci sa nebudem musiet vratit k starej dobrej /na zvieratach testovanej :(/ Bioderme...

Zuzu 123

Kamoškina mama má príšernú tvár,samá cievka,a všetko červené až fialové,začala chodiť pred 2 rokmi na fotoomladenie a to jej trochu pomáha,vraví,že škoda,že tieto veci nepoznala skôr.Ale teraz to už má v takom stave,že sa to nedá celkom spraviť.

Leela333

Januliiik78: Nepočúvaj lekárničku a vyhoď to ;) Ja neviem, niektorým ľuďom Bioderma vyhovuje, iným nie. Ja osobne s ňou nemám skúsenosti, ale odličujem sa len takými detskými vlhčenými obrúskami a na večer si dám na tvár olej a som spokojná. Ľutujem to množstvo peňazí, čo som minula na kadejaké prípravky na pleť, pritom som mohla na tom toľko ušetriť :(

BuuuuBuuuu: To je zvláštne, lebo ja som ju tiež skúšala a bola som len červenejšia ako predtým - navyše mi upchávala strašne póry :D Ale je to ako hovorím, každému vyhovuje niečo iné...

BuuuuBuuuu

viete čo baby ? kúpila som si obyčajnú modrú niveu a začervenanie po prvom natretí trocha ustúpilo :D som sa zasmiala,lebo tá najobyčajnejšia vec používaná už x rokov pomôže najlepšie :) ale všetkým ďakujem za rady ;)

Januliiik78

Myslite ze /pretoze aj ja mam zacervenalu plet/ mi to zhorsila Bioderma /vzdy som mala nejaku zapalenu aj my v lekarni pri vysetrovani povedala lekarnicka ze mam zapalenu tvar aj ked to nevidno priamo/

ta modra pletova voda na dehydrovanu plet?
nemam suchu plet skor normalnu, neviem co ma to napadlo si to kupit skor som chcela tu cervenu radu Biodermy ale ci to nebude aj z toho..lebo obsahuje ovocne kyseliny co som citala sa mi zda

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Začervenaná pleť - Fórum - ZDRAVIE.sk