Všetko sa mi rúca :( Nemám chuť žiť

Príspevok v téme: Všetko sa mi rúca :( Nemám chuť žiť
kamila445

Mám len 15r., Som deviatačka a posledný rok-dva boli pre mňa veľmi ťažké z viacerých dôvodov. Zaľúbila som a tým som si nejak zhoršila priemer. Dotyčný sa do mna zalúbil tiež a začali sme spolu chodiť. Bolo to nádherné,úžasné , dokonalé ale potom to prestalo. Neskor mi povedal že ma už nemiluje z čoho som sa psychicky zrútila (nikto o tom moc nevedel). Čím som si ešte viac zhoršia priemer známok na vysvedční.--- Samé dvojky! Bol pre mňa ťažký aj koli tomu , že zomrela moja velmi dobrá kamarátka a taktiež babička. Všetko velmi bolelo ! Pritom som bola najlepšia žiačka v triede ale skončilo to . V rodine som mala tiež zopár problémov atd. Nemám vela priatelov , som skaredá , nie velmi štíhla a nie extra bohatá. A teraz , myslela som si , že bude vsetko ok , zacnem odznova no stále ma bolí ten "priatel" a zacala som hrozne so známkami ... mám už pár dvojek aj 2trojky z coho mi je naníc! NECHCEM ZIT !!!Pritom som v minulosti túžila ísť na gymnázium no už pochybujom o všeličom ..!! :/// CO mám robiť ?? .. Mozno cakám od vás nejaké povzbudivé slová , podobný príbeh alebo niečo. Jednoducho som sa potrebovala vyrozprávať. NEBAVI MA ŽIT ! :(

Kamila445

??!!?? : Tak život ide ďalej, opcas mávam slabé chvílky , že si aj poplacem. Hlavne koli tomu , že som velmi naivná a nedokážem pochopiť prečo ma už nema vobec rad.. A budem sa viac učiť :) A Ďakujem vám všetkým za rady-viete cloveka povzbudiť

vikinka1982

Ahoj Kamilka,
bola som docela sokovana tvojou spravou, preto som sa rozhodla ti napisat.
Si vo veku, kedy este lasok spoznas vela a budu boliet rovnako, ako aj tato. Ale zase predstav si, ze by si s takymto clovekom mala prezit niekolko rokov a po dvoch detoch by ta opustil so slovami, ze uz ta nemiluje, tak nech ta radsej opusti teraz...
Poradila by som ti, aby si si nasla nieco, co by ta zacalo bavit a prestala by si mysliet na bolave srdce... Najdi si nejaku zalubu, sport alebo sa chod len tak poprechadzat a nacerpat novu silu z krasneho pocasia.. {mne to velmi pomaha}
Nevesaj hlavu a pusti sa do priprav na skusky na strednu skolu, kde si urcite najdes novych priatelov, ktori nebudu riesit, ci si krasna, tucna, a ci bohata... Budu ta mat radi preto, ake mas velke srdce a dokazes odpustat ludom, ktori ti tak velmi ublizili...
A ver, ci never na strednej skole bude este takych bolavych lasok vela, az raz pride ta, ktora ta naplni a z riadkov, ktore si vcera napisala sa budes smiat a budes dakovat aj za takuto bolest, ktora bola pre teba jedna zo skusok toho, ze si len clovekom, ako my vsetci ostatni...:o)

Co sa tyka straty tvojich blizkych, tak ver ze ja mam obrovsky strach z takejto straty v mojej rodine, ale verim, ze smrtou kazdeho cloveka sa dava na zemi priestor pre nove zivoty...

??!!??

nedá mi nenapísať ešte......vieš aj keď možno nemáš s maminou dobrý vzťah .....všetko sa zmení keď jej začneš veriť a dôverovať a začne aj ona tebe......a časom sa váš vzťah zmení na kamarátstvo. ale treba veriť.....a treba myslieť pozitívne .......všetko je na niečo dobré.....terza možno na to aby si pridala v škole a všetko si opravila pošramotené vzťahy (rodinné) napravila...

owecka

a vieš čo som si ešte uvedomila...že ja som sa vtedy o tom s maminou tiež nechcela rozprávať, lebo proste však chápeš - mama. Ale dnes mi to pripadá až smiešne....takže ak máš obavy sa s tým mamke zdôveriť, nemaj ich, ona bude len rada že je veríš natoľko:)

Poison

Bud rada, že si ešte taká mladá a neskúsená, pretože život dokáže nastvárať také pestvá, že to jeden ani pochopiť nedokáže, nie to ešte prežiť.
V dnešnej dobe je dosť naivné myslieť si že v 15-tke nájdeš niekoho na celý život. Keď už len tomu a dvojkám na vysvedčku sa neoplatí žiť , tak to by tu snáď ostali len cigáni

??!!??

zlatko ......prežili sme to čo ty a ver že všetci a ver že sme sa cez to prenisli ....hoci nie s ľahkosťou tak ako píšeš aj ty. ver že všetko časom prebolí. v prvom rade by som ti odporučila sa zdôveriť mamine. čo asi nemáš v úmysle keď tu píšeš, ale ona ťa pozná najlepšie a bude ti vedieť aj poradiť najlepšie....je to stále lepšie ako získavať rady od kamarádiek ktoré sa na teba pri najbližšej príležitosti (alebo časom) vyprdnú. mama ťa nikdy neopustí....
časm si nájdeš novú lásku a bude všetko po starom.....

fazula gula

ja som mala dvojky dokonca aj trojky na zakladke monitor som mala 50percent a teray som na gymku a druhy rocnik som ukoncila so samimi jednickami....netreba vesat hlavu...a chlapca si najdes...to sa neboj to pride vtedy ked to nejmenej cakas