Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Safari - Rakúsko

Príspevok v téme: Safari - Rakúsko
Ivi87

Ahojte, chcem sa spýtať, či neviete, či funguje Safari v Rakúsku? bola som tam ako malá asi pred 12 rokmi, medzi zvieratami sme sa presúvali autami... neviem či ich je v Rakúsku viac...? no rada by som sa vás spýtala či Safari funguje a či by ste mi niekto vedel pomôcť a povedať, kde sa to Safari nachádza, resp. ako sa tam dostanem :) lebo toto si už fakt nepamätám, šak som bola decko :))

Ďakujem vám

Ivi87

noo to hej... tam si chodila autom pomedzi slony, ďalší úsek levy, tigre... žirafy, opice a pod.
potom iné zvieratá pomedzi kt. si mohla ísť pešo... predávali tam sáčky s krmivom.. no bol to fajn zážitok :) škoda no, že to zrušili...

a neviete mi poradiť, keďže toto Safari už nefunguje, nejakú obrovskú super ZOO? :) chceli by sme ísť s babami na výlet niekam takto :) počula som, že v Brne? je perfektná, obrovitánska :) Boli ste tam, alebo počuli o nej? resp. viete mi odporučiť aj nejakú inú?

lulu22

čo viem, tak v ZOO Dvur Králové je aj časť safari, že sme boli v autobusoch a okolo behali antilopy a pod. ale asi to je len taký malý odvar toho, čo si videla v Rakúsku :)

xy:)

no na madaroch v jednom narod parku este je safari, ale asi to nebude az take atraktivne. su tam nejake kone, byvoly ci co a take, nie divocina v pravom slova zmysle.

Ivi87

aha, no škoda.. viem, že to tam bolo skvelé :/

a niečo podobné mi nevieš poradiť? neexistuje tu niekde niečo také?

Ivi87

Hľadala som aj cez google, no po nemecky prd rozumiem, tak skúšam tu, či náhodou niekto z vás mi nevie nááhodou poradiť :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.