Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pomôže kavitácia

araz

ja osobne si mylím,že je pekná hovadina a ked si niekto myslí,že shudol o 1 cm je tiež blbosť,lebo vždy sa neodmerá na uplne tom istom mieste,može sa posunuť pri meraní o 1 cm z bokov meter.ktoráým sa odmeriava dole a hned máš 1 cm dole,je to vyťahovanie peniazoch od ludí a aj keby mal niekto ubytok viac cm a nedodržiaval potom stravu a jedol normálne,tak by na tu kavitáciu musel chodiť stále

mata...

ja mam kavitaciu osobne odskusanu ale absolutne to nepomohlo. trochu som mala pocit ze to zmiernilo celulitidu, no takmer pat dni ma to po nej bolelo. taky zvlastny pocit akoby svalovica zmiesana s modrinami.

darkdark

nemam vlastnu skusenost ale kolegyna si sluzbu kupila cez zlavovu stranku a parkrat tam bola. dala za to strasne vela penazi a ubytok bol minimalny, absolutne nezodpovedal slubenemu vysledku a uz vobec nie cene. "schudla" asi 1 cm z bokov, ale ze tam bolo vzdy strasne teplo takze to mohlo mat kludne efekt ako v saune. slovom, nadavala na to.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pomôže kavitácia - Fórum - ZDRAVIE.sk