Chcem byt vyssia

k501

Akožé.. Ja mám mám 160cm a bohate mi to stačí, i keď viem že ešte čo to podrastiem..
Rastieš od prírody nie od žiadného mlieka ani spánku.. Blbosti.
Ľudia to dievča má 15 rokov a vy jej radíte aby pila mlieko? Inteligencia nadovšetko. Ak chceš byť vyššia nos podpätky, ale predovšetkým sa v nich nauč chodiť alebo si vygoogli aké oblečenie ťa opticky predĺži. Inej rady niet.
Niečo ti poviem a tým sa riaď ''Dobrého veľa nenarastie:)''
A ešte dodám že ženy majú priemene 166-170cm a to také 20 ročné čiže si počkaj a možno sa ešte vytiahneš.. Mužom sa páčia nízke ženy majú potom vraj pocit dominantnosi. Hovoria o tom štatistiky.

zuzana100444

To ma vie teda rozosmiať že 170 cm, ja mám 158 a mám 15 rokov :D . Na žene nieje pekné keď má 180 cm, no ale ako už myslíte :)

Carie

To co tu niektore pisete ze clovek musi vela spat aby narastol je blbost. Kedysi sa hovorilo ze treba pit vela mlieka, ale pravda je, ze rast nicim neovplyvnite. Je to proste geneticky dane a ako vysoky priblizne budete mozte zistit ked sa pozriete na svojich rodicov. Inak ja mam tiez 175 cm a tiez by som mala rada asi o 5 menej, pretoze ked si dam vysoke opatky, som vyssia ako vacsina chlapov. Jaku mam radost ked idem na rande s 190 cm vysokym chlapom a mozem si dat sexi stokle!

anonym99942

Maň ide naozaj poraziť keď som si prečítala niektoré komentáre. Aby sa tu 170 cm vysoká babizňa sťažovala, že je nízka tak je asi padnutá na hlavu. Čo majú potom robiť ľudia, ako ja, čo majú ledva 160 cm a okrem toho priemerná výška žien je 166cm, takže ty si ešte nad priemerom. Mali by ste si začať vážiť, že máte nohy, môžte chodiť a nemáte 140 cm, ako niektorí ľudia nie rozmýšľate nad svojimi komplexami

wreck

zhruba tolko, kolko urcuje tvoja geneticka vybava. a kolko to je, zatial urcit nevieme. mozes len cakat este aspon 6-7 rokov, ericenka, zlatinecko. :)

Erika2001

ahojte! Mám 11 rokov a mám len 159cm.Chcela by som sa spýtať že ešte zhruba kolko by som vyrástla.Chcela by som byť vyššia.Som 5.-čka a som z dievčat najnižšia. Ostatné majú 160 až 165cm.Zaťial ďakujem :/

mifor

sauvedom má náhodou úplnú pravdu, nechápem prečo chcú byť všetky baby dvojmetrové, mám 145 cm, kašlem na výšku, aj tak ju už nezmením, ale je dôležité presne to, čo sauvedom napísal, že človek nie je na vozíku a môže chodiť a nie riešiť normálny vzrast.