Chcem byt vyssia

lucinda131

ja mam 16 rokov a meriam 178cm..a som nad mieru spokojna...nosim vysoke opatky..a nevadi mi že som o nejaky ten cm od kamošiek vyššia..proste je to dar od prirody =D

ZrkaBrzyHezka

huhuhuuu..ja mam 181 cm,ani neviem ako som sa k nim dopracovalal,ale poviem ti,ze az taka neskonala vyhoda to nie je...vsade medzi babami trcim, vsimam ze som sa zacal hrbit{podvedome vyrovnavam vyskovy rozdiel:D} a vsetky trick su mi kratke...baby,budte spokojne s tym,co vam priroda nadelila..koniec koncov,nic ine vam ani neostava:D

terqa

Ja mám 14 rokov a asi 165 cm..... chcela by som ešte aspon 5 cm podrast ale newiem ked mám po menštruacii skoro dva roky či sa to ešte spraví .... hráwam aktívne volleyball s postom smeč a kto sa v tom vyzná vie že cez vysoke bloky s mojov výškou je tažke smecovat ... a naozaj by sa mi ešte par cm hodilo - myslíte si že možem ešte vyrást... je tu niekdo taqi kto ešte po 14 rokov výrastol aspon 5 cm??? moj (otec ma 192 a mama 163 a moja sestra je vysoka 174 pritom mladsia .. a nemame nikoho taqeho maleho v rodine...) ... :(:(:(

nicol

Ahojte ja mam 15 a mam 160 kebyze mam tak o 10 cm viac... dovod mam a dost velky..=DDD aj ked no ale cem mat aspon 170 poradte pijem mlieko no nevem ci to zaberie..=DD

anonym_24372

patula! Pokial mas len 15,znamena ze este rasties ale mozes tomu aj trochu napomoct natahovacimy cvikmy.Denne sa natahuj akoby si chcela odtrhnut nejaky plod,co visi privysoko na strome-po dobu asi 10 min.Pomaha,ale nerobi zazraky.Tak svojho casu aj ja podrastla.A este je moc dobry basketbal.

machulka006

ja mám 19 rokov a 166 centimetrov a kľudne by som 5 centimetrov nejakej 170 centimetrovej žirafke túžiacej po gigantických rozmeroch darovala...ja si myslím že nižšie baby sú krajšie... :)