Chcem byt vyssia

muchca

ja chcem mať 170 cm... mám asi nejak 164 a mám široké ra,mená. mám 13 rokov... prosim poradte mi!!! prečo mám nohu 41 ked meriam len 164 cm ?? moja stersta má 171cm a je stíhla... vyrastiem ešte po menštruácii???

Adulka

Načo chceš byť vyššia??? Ja mám 165,5 cm a som úplne spokojná.. V živote sú horšie veci ako trápiť sa nad tým, že máš "LEN" 170 cm...mne sa to zdá dosť...

kikina

akože nič v zlom ale toto tu sú už dementné mozgy... mám jednu známu ktorá berie rastový hormón, ale preto aby sa vytiahla aspoň nad 15Ocm! A ona má aj nedostatok hormónov, tak to musí brať, lebo nedostatok hormónov môže navodiť rôzne zdravotné problémy.
Preboha, ale vy, máte hormónov asi dosť, keď máte 17Ocm ale mozgu menej, keď chcete na to aby ste boli vyššie brat rast.hormón. Zvýšená hladina hormónov narobý ešte viac problémov, to vám sľubujem!
A inak, veľa ľudí s rôznymi chorobami by dalo celý svoj majetok za to aby mali ospoň 155c! Uvedomte sa preboha!

skvele

moja a ty si v poriadku? ja mam 15 a vyšku 158 cm....aj ja by som chcela byt vyssia ale tak to sa dá pochopiť ale nechápem teba ....chceš rasť do neba či čo?