Chcem byt vyssia

z-a-j-a-c

Mam problem mam vysku 160 cm a mam 17 rokov...neni to zrovna najlepsie ...vie mi niekto nejako pomoct...mama ma vysku 154cm a otec 178...diki

nika9898

caute ja mam 19 rokov a 169 cm a vobec by som nechcela byt vyssia. prave naopak - niekedy by som si priala byt nizsia. vsetky moje kamaratky su tak okolo 155-160cm vysoke a ked niekam spolu ideme vyzeram ako ich mama:) a casto sa mi stava ze chalani su odomna nizsi - hlavne ked si dam podpatky. v poslednom case si vsak vsimam ze baby chcu byt teraz vsetky veeeelmi vysoke, to je daka nova moda? podla mna je 170cm uplne v pohode vyska pre zenu, ved nemusi byt kazda ako sklenarikova, vyska nie je vsetko:)

rachabb

Tiez mam 170, ale vyssia by som nechcela byt, mam pocit ze som az velmi vysoka. Ale ono je to asi tak, ze kazdy chce to co nema...najstastnejsi je clovek vtedy, ked sa nepozera na to co mu chyba, ale na to co ma...

majka_

pozri patula, ja mam 178 cm, moj otec ma okolo 170 cm a mama 165 cm. ja som tu vysku zdedila po starom otcovi z mamkinej strany, ktory bol dost vysoky (asi 185 cm mohol mat - ale babka bola asi tak vysoka ako moja mamka myslim). takze nemusis vysku zdedit len po rodicoch.

mifor

Patula a čo by si robila keby si mala len 144cm? Ja totiž toľko meriam, mám 31 rokov. Bola som aj na operácii na predĺženie nôh, začali mi predlžovať ľavú stehennú kosť no museli mi ju dať znova do pôvodnej dĺžky, lebo koleno mi zostalo ohnuté od napnutej šľachy. Podstúpila som dve zložité operácie a načo? Ešte ma čaká dokonca aj tretia pri ktorej mi vyberú klin. Mať tak Tvoju výšku, tak som šťastná a spokojná. Aj keď mne by úplne stačilo takých 165cm.

frida

Keby ste vedeli ako by som chcela mať manžela, ktorý má cca 166 cm :-) Ja mám 27 rokov, 3 ročné dieťa a mám "chutných" 154 cm. A čo? Zvykla som si...a chlapi ma milujú viac ako iné 185 cm ženské ..xixixi

jefima

Moja dcéra má 20 rokov a výšku 146cm.Vieš aká by bola šťastná keby mala tvoju výšku?!Čo to máte decká teraz za módu zháňať rastový hormón? Veď to nie je vitamín ani doplnok výživy!!