Chcem byt vyssia

rhino

Boze! Ja keby som mal aspon tych 170 tak som happy. Ja mam 15 rokov a 166cm. moja mama ma 168 a otec 180. Akosi sa mi nedari rast aj ked som uz skusal vsetko mozne ako vyrast. Vyzeram dost cudne. Som maly a mam obrovske svaly. Vseci mi hovoria ze som preto taky maly lebo posilujem v telocvicni. Ale ja poznam 16 rocnych ktori su vymakanejsi ako ja a maju 180cm. Ako je to mozne?

katarinna

Ja som mala v 15 tiež 170 cm a vyrástla som ešte 5 cm, takže baby nehaluzte telo sa Vám len teraz bude meniť, je skoro ešte preberať takého veci pokiaľ nemáte 18 rokov.

MAJA93

suhlasim tu so vsetkymi...190je uz fakt moc ale zaroven beriem ten voleybal...sice je pravda ze vykonnost zavisi aj od inych faktorov ale ak by si chcela ist na sportovy gympel, alebo tak, tak tam su v tomto dost neuprosni..dost sa na tu vysku zameriavaju....ale neviem do akej miery tak v tomto ti poradit neviem...ale ak ta trapi vol.v ramci skoly tak to sa nestrachuj..aj ja hravam mam 168cm a ide mi to vcelku dobre a mame aj nizsie baby a su super hracky...

kiri

Patula, ak bude merat 190 cm, bude Ta to tesit do tridsiatky, kym budes hravat volejbal (ak ho naozaj budes tak dlho hrat) a potom budes trpiet, lebo si nebudes moct najst chalana. Chodila som s byvalym profesionalnym volejbalistom, ktory meral 208cm. To je o 45 viac ako ja. ten chala trpel...no nevies si predstavit. Nemohol kupit topanky, oblecenie, boli mu male vsetky dvere aj dopravne prostriedky. Ja som pri nom posobila ako dietatko. A to mal vyhodu, ze je chalan, lebo ked je babenka aj ovela mensia, tak je to viac-menej v pohode. Ale holka, co ma 190?? To je podla mna brutal..

kukulik

patula!!! tvoja výška je super!! čo by som ja za takú dala,,, mám 180cm,,neni to nič moc(( žiadna výhra!.. A v tvojom veku som závidela všetkým nízkym babám,,žiadnu výhodu z toho nemáš.. A okrem toho ešte určite pár cm narastieš,, takže neboj)))

loozzyy

aj ja by som chcela byt vyssia o takych 4cm az 7cm... mam 13 rokov, 50 kg a 170cm. Podrastiem este tolko?? Je mozme, ze sa moj rast uz zastavi?

jonzetta

ale sak 170 ti na volejbal staci...ja tiez hravam volejbal a bab, co je z druzstva najlepsia ma len 163cm... to zalezi aj na tom, ako skaces a ako sa dokazes natiahnut... nemusis mat dva metre, aby si bola dobra. vyuzi to, ze si v dstrednej vyske... svoje cm asi neovplyvnis, tak sa skus zlepsit volako inak-skus posilnit svaly-hlavne na rukach a nohach- to ti pomoze ;)