7 SPA Wellness Centrum

Príspevok v téme: 7 SPA Wellness Centrum
Monika90

Zdravim Vas. Viete mi prosim niekto poradit? Rada by som navstivila salon 7 SPA v Bratislave a neviem sa rozhodnut. Mate niekto nejake skusenosti s konkretnym salonom? Vyzera nadherne a bola som unesena z fotiek ktore som nasla na internete. Jedna sa mi iba o tento salon tak prosim neodporucajte mi ine. Dakujem za rady...

larinka001

Ja si naopak myslim, ze to tam je prijemne privatne naozaj ked si zavolas vopred snazia sa ti dat termin aby ste to mali len pre seba. mala som aj cistenie a pacilo sa mi. manzel mal masaz chrbta tiez si pochvaloval nakolko mal masera chlapa a dal ho do poriadku.

Bonnie007

ja som tam bola, a mozem povedat ze inam uz ani nejdem. Dala som si robit mihalnice za neskutocnu cenu! ze 60€???? na to ake je to tam nadherne, servis, tak som bola z ceny naozaj milo prekvapená.
určite odporúčam

Monika90

No neviem ja si rada pockam este na reakcie pretoze par znamych ktori ten salon navstivili mi ho odporucaju. Preto som si pozrela fotky na nete a potrebujem nazor voci mne nezaujatych zakaznikov ktori tam boli. Ked mi to hovorili ludia ktorych poznam naberala som subjektivny pohlad. Ale dakujem za nazor no skor sa podla tych fotiek a popisu priklanam k nazoru svojich znamych.