Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tehotenstvo?

Príspevok v téme: Tehotenstvo?
kkkkkkkkkkkk

ahojte,potrebujem sa poradit meska mi tyzden navsteva ale robila som si test a bol negativny, posledne tri mesiace dostavam navstevu len vtedy ked je dufastol ktore mi predpisala lekarka, nadeje si moc nechcem pripustat lebo by som babetko chcela velmi....a este k tomu neviem ci to moze mat suvis ale pred dvoma mesiacmi som mala mykozu....dakujem

Fannyna

..nie nemám žiadne zrasty a ani nič podobné, je pravdou že sem - tam vytok mám, ale to len z dôvodu prechladnutia, ktorý je stále vyliečený.

tpch

To sa bezne nezistuje, iba v pripadoch problemov s otehotnenim. Byva to ako nasledok castych a chronickych zapalov, vtedy mozu vzniknut zrasty, ale ak takymi problemami netrpis, nemusis mat strach z nepriechodnosti.

Fannyna

Dobrý večer, rada by som sa informovala či je možne otehotniet po laparoskopii cysty na lavom vaječníku, po zdravotnej stranke som v poriadku vaječník mam menštruaciu mam pravidelnú. dakujem zuzana

jankaaaaaaaaa

mala by ti lekarka vysetrit ci vobec mavas ovulaciu, kedze menzes ti stale meska alebo ho dostavas len kvoli tabletkam

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tehotenstvo? - Fórum - ZDRAVIE.sk