Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krém nočný iného typu ako denný?Môže sa to?

Príspevok v téme: Krém nočný iného typu ako denný?Môže sa to?
jeneke

Mám 38 rokov a kúpila som si krém Lorea´l paris Kód mladosti denný krém.Lenže keby som si ešte k tomu dokúpila nočný,bolo by to moc peňazí,čítala som články kde mali ženy len jeden s týchto ktrémov a aj tak to pomohlo.Tak som sa chcela spýtať že či by som na noc mohla používať ten istý -denný alebo iný ktorý je ale o 14 Eur lacnejší.Obyčajný. Ďakujem.

delphia

jankaaaa, nie tak celkom.

denny je preto denny, lebo ma za ulohu pocas dna plet chranit od vonkajsich vplyvov- strata vlhkosti, UV ziarenie,...

v nocnom nenajdes UV filtre, su "hutnejsie" lebo su mastnejsie a zlozenim podporuju regeneracny proces pleti.

jeneke, samozrejme sa nic hrozne nestane, ak nocny krem budes mat uplne inej znacky.

jankaaaaaaaaa

tak brala som to v tom zmysle, ze jeneke pisala ze by minula uz vela penazi keby kupila aj nocny.. takze ked nekupi, usetri

jankaaaaaaaaa

jasne ze mozes aj denny krem pouzivat v noci preboha. to vsetko je len hlupa reklama a presne nato ta navadza aby si si nekupila len jeden krem, ale rovno dva! a pritom je to uplne jedno ci si ten krem das rano ci vecer ci na obed

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krém nočný iného typu ako denný?Môže sa to? - Fórum - ZDRAVIE.sk