100 mileniek pred vami

katka...

Asi budes 101. Aj ked urcite si pridal nejaku desiatku. A keby to s tebou myslel vazne, urcite by sa ti s tym nepochvalil. Takze ak ti ide o vazny vztah a nie len sex, tak utekaj. A tiez by som sa bala, ze nieco od neho chytim.

xxxxxxxxxxxx

niekedy treba take cislo vydelit troma...alebo aj viac...niekedy sa len tak chvastaju a ked mali par bab v posteli tak je vela...a clovek co nieco take povie svojej terajsej ci sa pochvali tak to nebude mat v hlave asi v poriadku...

Agnes999

No s takymto clovekom nema zmysel planovat nejaku buducnost, ten ti urcite verny nebude. A bala by som sa s takym spat, a to aj s kondomom, pri takom pocte partneriek je dost mozne, ze je niecim nakazeny, napr. take genitalne bradavice alebo herpes sa prenasaju aj s kondomom. A zrovna ten herpes, to je hrozna choroba, to ked dostanes, uz sa toho v zivote nezbavis. A niektori ludia co som citala su pritom len prenasaci, sami to nikdy nemali ale mozu to preniest na druhych.

Anaya

Asi by ma napadlo, že som číslo 101...a potom bude 102, 103... A určite by sa mi znepáčil ...mať sex so 100 ženami a ani k jedej nič necítiť - tam niečo nie je v poriadku... a prečo by zrovna k tej 101 niečo cítiť mal...
Sorry.

Poison

ten človek sa asi zúčastnil majstrovstiev sveta v trtkaní... No bohužiaľ aj u mužského pokolenia sa nájde nejaký ten kurevník, ktorý sa za každou sukńou otočí a keď sa u neho úd postavý tak sa mu hneď aj rozum zastaví ..
Prajem pekný deň :)

lulu22

no asi by som mala problém mu veriť, že zrovna u mňa mu ide o city a nie len o sex..bála by som sa aj nakazenie nejakou pohl.chorobotu, určite nepoužíval kondom z 50%.. a to koľko má rokov? keď toho postíhal až až..

User_37597

myslela by som si ze je to kanec alebo totalny neschopak s peknim xichtom + by som si asi myslela ze ma minimalne 2 pohlavne choroby a 3 za sebou.
s takym clovekom sa neda ratat ako s partnerom bohuzial