Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

liecive kamene - reklamny tah?

RNG

Inac ja mam osobne velmi rad drahokamy a polodrahokami, za zivota som ich kupil uz hromady, ale je to vo forme sperkov pre manzelku.Rozhodne nie pre "liecive" ucinky, hoci vlastnictvo peknych kamenov ma uspokojuje, tj robi mi to dobre, co by niekto mohol vysvetlit aj ako zdravotny prinos.

RNG

Liecive kamene davaju zle meno alternativnej medicine, podobne ako homeopaticke pripravky. Oboje je zalozene na viere, nie na "double blind" testoch ucinnosti.
Ak to niekomu pomoze cez placebo efekt, to este neznamena, ze je to bez neho ucinne.
Tak isto pomahaju lekarom predpisane roznofarebne cukrove pilulky, ked je clovek presveceny, ze mu lekarom predpisany "liek" pomoze.

maringotka

Mesiac má dokonca väčší účinok ako Slnko. Vidno to napríklad na prílive a odlive, na ktoré má práve Mesiac silný vplyv, ale nie v súvislosti so splnom alebo novom. Na spln a nov reagujú aj rastliny a zvieratá. Ale to sú staré známe veci. Dnes o tom ľudia veľa nevedia aj preto, lebo málo čítajú. Nechce sa im vzdelávať a keď počujú o niečom, o čom nič nevedia, tak si utvoria názor podľa toho, aké sú ich vlastné skúsenosti alebo poznatky. A tie sú často nulové. A potom - fakt je, že dnes je aj veľa všelijakých šarlatánov a keď sa človek s takým stretne, potom zanevrie na celú tú oblasť. A myslí si, že je to všetko blbosť.

marianna v.

@ jankaaaaa: praveze ja mam menzes skor nepravidelny. ale uz x-krat som si vsimla, ze v tu noc, ked som sa len prehadzovala, bol spln. a tie problemy so zmenou poca som mala od detstva, paradne ma boleli koncatiny, ked sa menil tlak vzduchu. aj som obehala doktorov (internistov ci neurologov), a nic.

jajka555

kamene maju urcite vela do seba,hlavne polodrahokami sa vyuzivaju pri lieceni, kazdy ma urcitu vibraciu a energiu, najlepsie sa vyuzivaju pri cakrach, ich liecbe alebo harmonizacii, tym padom si viete liecit cele telo. tak ako kazda cakra ma svoju farbu aj kamene, je dobre si prikladat jednotlive kamene na cakry rovnakej farby, tym sa harmonizuju a otvaraju, telo moze normalne fungovat. je vela sposobov vyuzitia kamenov, staci si to nalistovat v googli, najdete tam toho veeeelmi vela. prirodu netreba podcenovat

marianna v.

mne uplne najkrajsie chyti farba u kadernika, ked sa riadim lunarnym kalendarom. pocas splnu nemozem spavat. a nie je to preto, ze by som si dopredu zistovala, v akej faze je momentalne mesiac. a o tom, ako mi je mizerne a ako ma bolia kosti, ked sa ma zmenit pocasie, ani nepisem. :) a mam 26 rokov, sakra, a vtedy sa citim ako babicka :)

maringotka

no, a najväčšia sranda je, keď ten "prírodný" človek začne kvákať, že všetko prírodné je podfuk.

marianna v.

jedno je iste - v dnesnej dobe sme stratili takmer uplne komntakt s prirodou a tvarime sa, ze s nou nemam nic spolocne, ze nas neovplyvnuje pocasie, fazy mesiaca ap. ... houby! :) clovek vysiel z prirody, to je fakt.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.