Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

odpor k chalanom

Príspevok v téme: odpor k chalanom
Zmätená1

Takže ako začať... Všetko sa to začalo úplnou náhodou približne pred rokom. Ozval sa mi ON na jednej sociálnej sieti, pretože ma spoznal v meste. Nevedela som, kto to je. Postupom času sa z nás stali skvelí kamaráti. Trávili sme spolu voľný čas, rozprávali sa o témach, ktoré som dovtedy v podstate s nikým iným nepreberala. Áno, trvalo to krátko, ale predsa to bolo veľmi intenzívne. Bol to naozaj pekný, rozumný, inteligentný chalan, úplne iný, ako ostatní... ale ťažko sa opisuje jeho osoba, len ja viem, aký bol... Zamilovala som sa do neho, aj on do mňa. Lenže bol v tom jeden veľký háčik...hmm...veľký... pre mňa áno. Mala som len 17 a on 23. Uvedomovala som si, že som pre neho len DECKO, že on má naviac, že to proste nebude fungovať, o si zaslúži lepšiu a nie nejakú nerozhodnú sedemnástku, ktorá nevie, čo očakávať od života... A stalo sa to, čo teraz nesmierne ľutujem a čo ma nesmierne trápi. Odišiel preč... do zahraničia... zo dňa na deň. Stále myslím na ten okamih, kedy som ho naposledy videla... Odchod bol nečakaný a veľmi bolestivý. Proste mi len napísal, že ide preč, že už to takto ďalej nemôže ísť... Odvtedy uplynulo už skoro 5 mesiacov a ja netuším, čo je s ním... Vôbec sa mi neozval, proste totálne nič... Vyčítam si to, aká som bola hlúpa... keby sa tak dal vrátiť čas... stále všade vidím len JEHO. Vraví sa, že klin sa klinom vybíja, lenže v mojom prípade to vôbec neplatí. Od tej doby mám ODPOR K CHALANOM. Proste strašne sa mi všetci zhnusili... Prečo? Pretože tohto som si zidealizovala... žiadny na neho nemá... hrozne mi chýba a ostatných priam neznášam. Neviem, čo mám robiť... už ma to takto ďalej nebaví... bez NEHO ...

Alesana

Zmätená1 ja som na tom podobne... povedala som mu velmi silne reci, po ktorych sa zbalil a odisiel prec a par mesiacov o nom absolutne nic neviem a neskutocne ma stve, aka som bola hlupa... milovala som ho a nechala som ho odist... tiez neviem, ako dlho budem takto este bez neho fungovat, lebo zo dna na den je to fakt horsie...a proste nemam chut do nicoho

simona99910

skor si myslim, ze ma inu a mozno sa uz nechce kontaktovat.
Predsa je to len 23rocny chalan.
ked bude chcet ozve sa ti

kalajka..

nič v zlom ale je ešte nažive ? ved takto sa vypariť nie je normálne..skús popátrať po susedoch, na soc.alebo zdr. poisťovni, daň. urade, napíš do pošty pre teba...

fazula gula

ja mam 17 a moj frajer tento rok 23 a sme spolu uz 2,5 roka a vobec som to nepocitovala tak zeby sme si neboli rovnocenny...nechapem ale jeho...odide a zmizne...mozno to on nepocitoval tak ako ty...mozno si nasiel inu lasku...a ty mas 17 skus premoct svoj odpor k chalanom nemusis sa vrhat do vztahov mozno nejake stretnutie bude rovnako krasne ako to s tym pred tym...skus sa premoct ist s niekym a mozno sa v tebe prelomi ta stena

majkaz

ved to vyzeralo uplne idealne! kde dnes najdes takeho dobraka, co by ta tak miloval? velka skoda, ze si si neverila. asi si prenho bola dost dobra, ked ta chcel. zjavne bol presvedceny o tom, ze si. inak by ti nevravel to, co ti vravel. mozno si len nebola dost zrela na vazny vztah, ved co je to 17 rokov :). a on bol prilis hrr na tvoj vkus. ked ta ale tak miloval, ako je mozne, ze len tak odisiel? sklamal sa? dosla mu trpezlivost? pochopil, ze nema sancu? zahada...

Zmätená1

majkaz - za to, že odišiel, si môžem sama... je to tak... proste sme diskutovali o nás... chcel, aby som bola s ním... naozaj by mi zniesol aj modré z neba...lenže ja som mala strach a obavy... že nie som pre neho tá pravá, zaslúži si lepšiu... ale MILOVALA SOM HO a aj MILUJEM... proste pripadala som si pre neho nie dostatočne dobrá... povedal mi, že JA SOM ZMYSLOM JEHO ŽIVOTA... a to bol vlastne koniec... a potom... potom už len bolesť... odvtedy o ňom nič neviem...

majkaz

mozno by bola fakt vhodna terapia. nie rovno na psychiatrii, len sa ist porozpravat s nejakou dobrou psychologickou. aspon by si si podebatila s niekym nestrannym, kto by mal na celu vec neutralny pohlad a disponoval by potrebnymi info o tom, co sa stalo. nie je hanba ist za psychologom :)

Zmätená1

Neviem, ako sa mám sústrediť na niečo iné v živote... skúšala som už kadečo... snažila som sa nemyslieť na to, vypnúť... no nejde to, naozaj to nejde... nedokážem to... 5 mesiacov som stále na tej istej vlnovej dĺžke... nedokážem sa tešiť z ničoho, neznášam všetkých chalanov...všetkých... neviem, čo bude zajtra, čo bude o mesiac, o rok... ale som si vedomá toho, že skončím na psychiatrii z tohto všetkého... strašné výčitky svedomia...

majkaz

no, pokial neexistuje nijaky sposob, ako sa k nemu dostat, jedine mozne riesenie je nanho zabudnut. alebo sa o to aspon pokusit, je to hrozne klise, ale cas je najlepsi lekar (hoci niektore veci ta nikdy neprestanu boliet uplne). len vy dvaja najlepsie viete, co sa stalo, co presne medzi vami bolo, a ci par dni ci tyzdnov pred tym, ako odisiel, nevysielal nejake signaly, co ho zerie na vasom vztahu. a to s tym vekom - nemyslim si, ze by toto bol problem, jednak tych 6 rokov je nic, a rovnako mam dojem, ze si na svoj vek dost zrela... otazne je, co ho dohnalo k tomu, ze odisiel :(

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

odpor k chalanom - Fórum - ZDRAVIE.sk