Baby,čo na to poviete ?

...

poradim...bozkavaj sa jemne..ale zase nie tak abz mala bab pocit ye sa boskava s mrtvolou..nie prilis dlho ani kratko..nedavaj jayzk moc hlboko a nekrut s nim ako s kolotocom..a hlavne...maj pri bozkavani zavrete oci!!!!!!!!

Jennys

Takze, ak Ti mozem odpovedat na Tvoju otazku, tak Ti mozem povedat jedno. Ak Ta dievca, s ktorym sa bozkavas lubi, ver mi, ze jej ani nenapadne uvazovat, ci si alebo nie si dobry v bozkavani, pretoze bozkavanie je o laske a jej vyjadreni a nie o technike...

masti

Mily savec, neda mi nepripojit sa:) kazdy z nas sa naucil bozkavat, takze nevid v tom nejaky problem, pri. hendikep. Jednoducho sa ponor do svojich pocitov, vychutnavaj si to a ono to nejako pride samo, vloz toho sameho seba a hlavne kus lasky k danej osobke:) urcite sa potom bude cudovat kde si sa tak dobre naucil bozkavat.:) vela krasnych bozkov :)

rusalka

Neboj sa,pokial je trosku normalna,nepovie ti nic zle.A ked ti nieco povie, tak nestoji za to.Nemusis sa s nou hned zacat bozkavat,pokial sa spoznate a bude ta mat aspon trosku rada, tak ti vselico odpusti. a mysli na to, ze dievcata sa tiez boja toho isteho.Mozno sa budete ucit spolu...Drzim palce

diana...

ja som mala podobny problem, nez som si zacala s terajsim priatelom, bozkavala som sa len raz, preto som sa bala, ci neurobim nejaku chybu alebo tak....
po par bozkoch sa ma priatel opytal, kde som sa to tak dobre naucila, bola som vtedy taka prekvapena, ze som prestala dychat a len som nahodila sibalsky usmev, takze ziaden strach

merit

ja suhlasim,ze ked ta baba o Teba stoji,nie je co riesit...ale skor by som odporucila nejake jemnejsie a neznejsie praktiky,ako nejaky jazyk typu lekarskej palicky na kontrolu mandli:-)

samotqa

mno aj keby si to nevedel.... ked ta baba bude o teba naozaj stat, tak ta to nauci... ukaze ti ako jej to najlepsie vyhovuje a co ma rada.... len tolko

lienka 7

Je veľmi tažké povedať, aké bozkávanie sa komu páči. Niektorej babe to, inej zase ono. Myslím si, že ak to chlap robí s láskou, nehou a vášňou (a nie takým spôsobom, žeby ju najradšej celú zjedol), tak vždy sa nájde tá spoločná súhra pier a potom by to malo už ísť samo. Netráp sa a nemusíš to vôbec trénovať na bábikách...:-). Všetko chce čas, zrelosť a tréning....tak veľa sladkých bozkov prajem...