Chýbajúca polovička

Príspevok v téme: Chýbajúca polovička
Polovička

Mal som pekný život s človek, ktorému som zasvätil časť seba, ktorému som bol ochotný zasvätiť celý život. Spravil som ale na našej spoločnej ceste životom mnoho chýb, ktoré nás dvoch od seba oddiali. Začínal som si dlhšie obdobie domýšľať vo svojej hlave kopu myšlienok, ktoré sa nepodobali skutočnosti. Ktoré ma postupne začali rozožierať ako mravce svoju korisť, začal som kontrolovať, snažiť sa zistiť čo robí, držal som ju v klietke. Keď všetko skončilo tak som si uvedomil svoju chybu, ktorú som napáchal mojím správaním, ale i tak ostáva v mojom srdcom ako človek, ktorý ma naučil milovať, rozdávať lásku, tešiť sa z nej a prežívať ju.

Bol som ochotný investovať všetko, všetku snahu, a docieliť šťastie nás dvoch, ublížil som jej a veľmi ma to bolí, bolí ma to sedieť a pozerať von oknom či neuvidím prichádzať tú moju drahú polovičku, no zároveň mi dopadajú často krát slzy na dlaň, ktoré mi vravia, že všetko pominulo, že už ju nebudem môcť nikdy cítiť. :(

Chcel by som všetko čo som napáchal vrátiť späť, zmeniť sa tak ako som jej to slúbiľ, že to spravím. :(

Verím v seba, že dokážem zmeniť moje vnímanie a vidieť, že ten človek ktorý ma miloval ma miluje neustále. Teraz ma ignoruje, a na mobile ma zablokovala, veľa z vás si povie, však mala dôvod.

Som idiotom, ale idiot ktorý sa chce pre svoju lásku zmeniť, dokázať jej že ju ozaj Miloval, že je pre neho tá pravá a považuje ju za nu neustále.

Prosím váš poradte mi, čo robiť, čo spraviť aby som bol o krok bližšie k svojej zmene.

Prosím vás. :\"(

Polovička

Podniknem to čo ju spraví šťastnou. To je to jediné, čo môžem teraz urobiť Počúvnem ťa anika, nebudem ju kontaktovať nechám ju tak, ublížim som jej a má právo sa mnou nezapodievať. Len nech vie, že mi je toho veľmi ľúto. Ale čo vyriekneš, nie je možné vrátiť späť, ja som jej tým ublížil a už to nemôžem odčiniť. Jedine dokázať, že som svoj sľub dodržal, či bude šťastná niekde inde, alebo nešťastná. :(

Annika1987

Ja som bola na tej druhej strane, s niekym inym, nerobte zo ziarlivca a psychopata chudacika len preto, lebo tu pred vami robi psie oci. Nicil zivot nielen sebe, tak nech ju necha ist a nech jej dovoli byt stastnou. Pri nom to tak skoro mozne nebude.

Jooe Ker

nemyslim ze je chory a urcite je super ze svoj problem riesia i tu na fore dufam ze svoje trapenie poriesia vela stastia

Annika1987

ty si tu uz mal temu, ona tu uz mala temu, obaja ste si pisali v tvojej teme, vies co, byt tebou idem so sebou k psychiatrovi, si chory a daj jej pokoj

andreaaa4242

Nechápem jednej veci . AKO si ju mohol milovať ked si jej nadával že je KURVA ?? Uvedomuješ si vobec čo si jej sposobil ? Mne keby totoo chlap povie jeden jedinýý krát tak u mna skončil už NAVZDY . Sú veeci ktoré sa odpúšťajú ale toto nie... Prečo sa chceš meniť teraz ?? Dolahla na teba panika,nostalgia že už nič nebude také ako bolo ?? No nie ,nebude...Čo si si vlastne myslel ked si jej toto povedal ?? Ze sa nič nestalo ? Ty si lásku radšej ani nehladaj ,ked sa k babe nevieš správať . Sorry ale toto je moc... A teraz vyplakávať je už neskoro . Mal si myslieť dopredu. Teraz sa k minulosti už nevracaj lebo je to absolútne zbytočné.